!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Perm
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: decad84
Za co zostało zbanowane?: Perm 
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?:  Tak
Czemu Dostalem Perma z powodu napisania w celach humorystycznych do gracza Gorgus "Dawaj dam ci 50kk a ty mi dasz dol"
#2
Ale tak zlamales regulamin, to sprawy nie zmienia. Mozna tez zartowac nie lamiac regulaminu.

ss widzialem jak ty to pisales wiec.
[Obrazek: why.png]
#3
(03-29-2020, 22:12)SandwichBM napisał(a): Ale tak zlamales regulamin, to sprawy nie zmienia. Mozna tez zartowac nie lamiac regulaminu.

ss widzialem jak ty to pisales wiec.

Okej rozumiem z nie cierplowoscia czekam na odpowiedz reszty administracji

(03-29-2020, 22:48)UNBAN !!! napisał(a):
(03-29-2020, 22:12)SandwichBM napisał(a): Ale tak zlamales regulamin, to sprawy nie zmienia. Mozna tez zartowac nie lamiac regulaminu.

ss widzialem jak ty to pisales wiec.

Okej rozumiem z nie cierplowoscia czekam na odpowiedz reszty administracji

sprawę również zgłosiłem do GandaFluxa  zeby on stwierdził co o tym sądzi
#4
Złożyłeś publicznie propozycję zakupu przedmiotu materialnego w życiu realnym (część "sprzętu vapera" czy jak wy tam sobie to nazywacie) za kasę w grze. Jasno złamałeś regulamin. Mówiliśmy już, żartować to można z jasia i małgosi, a nie z tego co domniema łamania regulaminu. Do odrzucenia.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#5
Odrzucono
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika