!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze:freeek
Nick osoby ktora oskarzasz: Yasotaro
Data wykroczenia: 29.03.2020
Powod skargi: niestosowny mut na mojej postaci oraz brak posiadania właściwych wiadomości na range helper
Dowód:Zdjęcie chociaż mi się wydaje że się nie przyda
Helper Yasotaro dał mi mute na 14 dni za to że napisałem prawdę! (Gracz Dawid545 obraza lubi i podkopuje na wyspie) Dostałem (niby) mute za to napisałem fałszywe informacje, a prawdą  jest ze obrażał mnie ale jak mam udowodnić podkopanie?
Pisałem na czacie ze w załączonym zdjęciu jest dowód obrazy a w tle spawn gracza dawid545. A pod spawnem gracza dawid545 znajduje się kaktusiarka która ma lukę w dół w którą zostałem podkopany. Jeszce napisałem do r0ll0 do głównego właściciela wyspy który był oburzony tym że oskarzam  dawid545 o podkopanie. Poprosiłem go by sprawdził czy są moje Itemy na jego wyspie czekałem czekałem pytałem się czy znalazł ale odpowiedzi nie dostałem! Dawid545 dostał bana na 6h za obraze a jak patrzyłem to za niewłaściwą kulturę inni dostawali na. Miesiąc!!! A ja za nic 14 dni. Dziękuję prosze o rozpatrzenie mojego wniosku!
Proszę aby rozpatrzyła to doświadczona osoba!


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Po pierwsze nie napisałem ze to fałszywe informacje, napisałem ze są bezpodstawne. Po drugie, osoby które dostają mute na miesiąc maja już swoja "kartotekę". Dostałeś aż na 14dni bo zaspamowałeś chat i nie miałeś żadnych dowodów popierających swoje słowa.
#3
Napisałem żeby rozpatrzyła to doświadczona osoba a z tego co wiem to jest nowym helperem. 
2. Jak napisałes surowe kary daje się osobą z "kartoteka" . Więc pytanie czy ja mam. Kartotekę?????
3.Napisalem to zdanie ktore jest prawda 2 razy!
Za takie coś jest  upomnienie jeśli już ( kick z wpisem nie obrażaj)
Serio dochodzi do tego że zwykły gracz musi czegoś nauczyć Administrację!
#4
Za rożne wybryki jesteś inaczej karany, tak wygląda kara za psucie reputacji. Do tej "prawdy" doszło więcej innych wiadomości takich jak "uwaga uwaga", poza tym nie dostałbyś kicka za obrazę ponieważ jej w twojej wiadomości nie było
#5
Jak powiedziałem proszę o odpowiedź od osoby doświadczonej!
#6
Ja tak samo dostałem mute od niego za nic i bana na 7 dni za napisanie, że zgłaszam sprawę na forum o niestosowne muty a on wręczył mi bana
#7
[Obrazek: 2020-03-19_11.17.05.png]
Bardzo stosownie to napisałeś ^^ ->Euforia
#8
Jak widać Helper yaosataro nie jest godny swojej posługi wnoszę o ukaranie go!
#9
Moze troche wyjasnie:

- Za posiadanie "kartoteki" to juz kara sie automatycznie zwieksza
- Administrator moze nadac kare wedlug swego uznania (Tabela Kar)
- Za grozby to ja bym perma nadal, wiec lepiej cichaj tam co dostal 7daysa za grozby.
- Odrzucam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika