!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: a3z4kmi
Nick osoby ktora oskarzasz: Yasotaro
Data wykroczenia: 22.03.2020
Powod skargi: Zadłógie nałożenie kary  za żebranie 
Dowód: Zadałem pytanie na chacie czy ktoś chciał by przebić mojego top donate i zostałem zmutowany na 7dni. Rozumiem jak bym dostał mute na 24h ale nie na 7dni za takie pytanie 
#2
Doskonale znasz regulamin, bo to nie jest twój pierwszy raz kiedy jesteś karany, a kary się stopniowo coraz bardziej zwiększają jeżeli ich nie przestrzegasz.
#3
Byłeś karany wiele razy za swoją nieznajomość regulaminu, ledwo skończył ci się mute i już wyskakujesz z zebraniem.
#4
Również osobiście karałem tego gracza za żebranie łagodnymi karami typu kick, a także mute i warn. Także podtrzymuję opinię poprzedników.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#5
Odrzucam, polecam pilnowac regulaminu. Bo moze to sie zle skonczyc jak tak dalej bedziesz postepowal.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika