!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono]perm ban natkro,podkowy68
#1
Nick konta : natkro,podkowy68
Za co zostałem zbanowany ? : nie wiem nie bylo mnie w tym czasie online
Od kogo z administracji dostałem kare : Sariel
Byłeś przedtem karany : raczej nie
Czemu prosisz o odbanowanie : gdyż dostałem go za nic podczas mojej nie obecności online
#2
Podkowy68 miał bota do automatycznego logowania.
#3
(03-22-2020, 15:03)Eviero napisał(a): Podkowy68 miał bota do automatycznego logowania.

nie mógł mieć bota do logowania gdyż by nie działało na tej wersji ale nawwt gdyby czemu dostałem bana na wszystkich kontach i co najlepsze w czasie w którym mjie nie było na serwerze

(03-22-2020, 15:26)natkro napisał(a):
(03-22-2020, 15:03)Eviero napisał(a): Podkowy68 miał bota do automatycznego logowania.

nie mógł mieć bota do logowania gdyż by nie działało na tej wersji ale nawwt gdyby czemu dostałem bana na wszystkich kontach i co najlepsze w czasie w którym mjie nie było na serwerze

A co z profilem natkro który był moim głównym kontem na którym praktyki tam grałem podkowy68 było to konto do kasy
#4
Po znalezieniu bota zostają ukarane wszystkie konta
#5
Korzyść z bota czerpana jest przez wszystkie konta na których grasz, więc jaki sens miałoby banowanie samego konta z botem, gdy cala czerpana korzyść trafiła na inne konta?
Prośba do odrzucenia, według mnie odpowiedź Eviero jest wystarczająca.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#6
(03-22-2020, 16:06)Visus19 napisał(a): Korzyść z bota czerpana jest przez wszystkie konta na których grasz, więc jaki sens miałoby banowanie samego konta z botem, gdy cala czerpana korzyść trafiła na inne konta?
Prośba do odrzucenia, według mnie odpowiedź Eviero jest wystarczająca.

przepraszam jakie są korzyści z korzystania z automatycznego logowania gdy konto tylko wejdzie do gry i nic więcej nie zrobi zresztą admin czy mody mogą sprawdzić że z konta wczoraj korzystałem wieczorem sprzedawalem skórę i kaktusy więc było normalnie używane

dalej czekam na odpowiedź od samego sariela gdyż to on wystawił bana i musiał mieć jakiś powód tego konto posiadam od 3 lat jak nie lepiej cały czas było pilnowanie by konto nie przypadło potrafiłem wejść ttlko na chwile by wyspą nie przepadła a tutaj jakiś ban jest szansa by tego bana znieść sariela ?
#7
Dokładnie wszystko Ci wyjaśnili helperzy wyżej.

"Po znalezieniu bota zostają ukarane wszystkie konta"

" więc jaki sens miałoby banowanie samego konta z botem, gdy cala czerpana korzyść trafiła na inne konta?"

Wstawiłem bana ponieważ helperzy mi to zgłosili, a oni nie mogą nadawać bana jak kogoś nie ma na serwerze, więc ja to zrobiłem.
Boty są surowo karane bo niszczą mocno serwer, dlatego nie ma szansy na unbana.
#8
(03-22-2020, 16:57)Sariel napisał(a): Dokładnie wszystko Ci wyjaśnili helperzy wyżej.  

"Po znalezieniu bota zostają ukarane wszystkie konta"

" więc jaki sens miałoby banowanie samego konta z botem, gdy cala czerpana korzyść trafiła na inne konta?"

Wstawiłem bana ponieważ helperzy mi to zgłosili, a oni nie mogą nadawać bana jak kogoś nie ma na serwerze, więc ja to zrobiłem.
Boty są surowo karane bo niszczą mocno serwer, dlatego nie ma szansy na unbana.

dziękuję i pozdrawiam wiedziałem od początku ze coś nie tak jest z tym serwerem jak berlinki ukradł mi spawner cały czas grałem bez żadnych wpomagaczy ale widzę że histori konta nie chce się sprawdzić czy było wczoraj grane czy nie chodź powiedziałem że na koncie podkowy68 i na natkro sprzedawalem kaktusy i skórę również pisałem na chacie więc konto ani nie stało na afku ani nie mogło sie samo zalogować korzystałem z niego normalnie dziękuję i za taką administrację nie polecam tego serwera miałem podobną sytuację na innym serwerze i admin sprawdzał ale widzę że tutaj zero chęci dac bana łatwo trudniej sprawdzić a jeszcze dodam że pisałem wczoraj z objawmenopauzy na msg z konta podkowy68 gdzie zarabialem kase na skórze chciałem kupić spawner od objawymeno.. lecz ktoś inny był pierwszy konto które samo by się logowalo stało by nie ruchomo żałuję że spędziłem tutaj 3 lata w  tym momencie byłem na etapie robienia platformy z surowców pozdrawiam i jeszcze raz polecił bym sprawdzić wszytsko
#9
Najpierw polecam poprawic sie jesli chodzi o przestrzeganie regulaminu.

Jesli chodzi o inne punkty, to prosze informowac administracje, jesli ktos lamie regulamin.

Odrzucam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika