!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] UB
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Euforia
Za co zostało zbanowane?: Grożenie degradem
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Yastaro
Byleś już przedtem karany?: Nie byłem karany
Czemu prosisz o odbanowanie: Rozumiem mój błąd trochę mnie poniosło, ponieważ dostałem 3 kicki, które nie wiedziałem za co były bo wróciłem po 2 tygodniach przerwy od gry.Żałuje swojego błędu i to się więcej nie powtórzy.Przepraszam za moje naganne zachowanie.
#2
Rozumiem, ale czemu teraz zrozumiales swoj blad jak zostales ukarany?
[Obrazek: why.png]
#3
Gram tutaj 7 lat i podoba mi się gra, no i nie powiem, że zachowałem się jak ''nastoletni gówniarz'' za co przepraszam.
#4
Kara nakładana jest po to, by ktoś zrozumiał i zapamiętał, że popełnił błąd i złamał regulamin. Grożenie degradem to nie jest ot taki tam wybryk dla żartów. Ban do podtrzymania, wytrzymasz kilka dni bez grania, a może lepiej ci się w pamięci zapisze. Według mnie do odrzucenia.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#5
Tez to samo widze, kara musi byc i nie ma gadania. Jakbysmy nie karali, to co by na serwerze bylo....
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika