!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Wniosek o odbanowanie na serwerze RK_Maczeta
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: RK_Maczeta
Za co zostało zbanowane?: Reklama
Od kogo z administracji dostałeś kare?: console
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Naprawdę nikogo nie oklamuje. Ktoś zapytał się na chacie czy ktoś ma discord i chce porozmawiać. Akurat wtedy graliśmy z ziomkami na wyspie i budowalem dom. Chciałem wysłać na chacie mu link do discorda, żeby z nami pogral ale skopiowany miałem swój adres email. Wysłałem przez przypadek na chacie maila po czym napisałem "oj" czy coś w tym stylu. Jeśli mi nie wierzycie to możecie sprawdzić w logach. Potwierdzić mogą to moi dwaj koledzy, z którymi wtedy aktualnie gadałem i grałem na discordzie. Nikogo nie chce oklamac. zależy mi tylko na unbanie, bo nic złego nie zrobiłem. Napisałem wiadomość "oj" po wysłaniu przez przypadek maila na chacie. Chciałem napisac, że przez przypadek ale nie zdążyłem bo dostałem bana. Naprawdę nie mam zamiaru nikogo oszukiwać i proszę o odbanowanie.
#2
Konsola banuje w trybie natychmiastowym po wysłaniu wiadomości, więc nie mógłbyś napisać swojego "oj". Stwórz sobie konto, wklej pełen link do jakiegokolwiek serwera zobaczysz jak działa ten plugin. Gwarantuję Tobie, że nie zdążysz napisać "oj". Odrzucam
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
-Potwierdzam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika