!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] point547 i MrKrzychuuu
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: point547 i MrKrzychuuu
Za co zostało zbanowane?:Podejrzenie za handel PSC
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Eninova
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Poniewarz zostalem oskarzony za prawdopodobnie handel PSC (nie udzielajac mi jakichkolwieg dowodów)a moim zdaniem jest to troche dziwne bo moze komus poprostu tylko to przeszkadza ze ktos sie wzbogacil na swojej wyspie poprzez podarunek skopania kogos wyspy co juz od dluzszego czasu nie gra.

SandvichBM - Konto fingettkacpAFK tez dostalo za to samo zbanowane, wiec to ten sam temat.
#2
Ohoho, cos ciekawego sie dzieje ^^.
Poinformuje EniNova, do tego daje ten Mem, ktory perfekcyjnie pasuje do tej sytuacji XD

[Obrazek: wow.gif]
[Obrazek: why.png]
#3
Dobra, ja sie wypowiem bo nikt chyba nie chce (chociaz ze mi ciezko).

Niestety unban zostaje odrzucony. Nawet dostajesz pernamentny zakaz gry na serwerze. Na innych kontach ktore posiadasz tez zostaly nalozone bany (lub zostana, jak wykryjemy).

Aktualizacja: fingettkacpAFK tylko bana dostal za wspolprace, moze grac na swoim normalnym koncie, tylko point547 ma zakaz gry na serwerze.

Zegnam
[Obrazek: why.png]
#4
A jeżeli chodzi o dowody to są tajne, informator chciał pozostać anonimowy.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika