!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Unban
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: [b][font=Lato, Helvetica, sans-serif]Dave2000[/b][/font]
Za co zostało zbanowane?: Podawanie Danych osobowych
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Uważam że ban jest nieuzasadniony nie podałem "danych osobowych, danych newralgicznych" uważam że czyjeś imię zwykłe imię moje czy nawet kogoś z administracji nie powodem do banowania permanentnego. Myślę że bardzo ciężko jest określić dokładniejsze dane osobowe tejże osoby tylko po imieniu. Uważam że administrator o nicku Sariel ostatnio ma serię mocnego korzystania ze swoich możliwości administracyjnych co możemy zobaczyć na stronie serwera w zakładce "Lista Banów", jeszcze raz podkreślę czyjeś imię nie jest podstawą do oskarżania mnie o rozpowszechnianie "danych osobowych", [b][font=arial] "danych newralgicznych" bardzo ciężko jest kogoś zidentyfikować tylko po zwykłym imieniu bez nazwiska bez numeru Pesel. [/b][/font]


[b][font=arial]Proszę o mądre rozpatrzenie prośby i odbanowanie mojej postaci ze skutkiem natychmiastowym [/b][/font]

[b][font=arial]Dziękuje.[/b][/font]
[b][font=arial]Pozdrawiam Dave2000[/b][/font]
#2
Całkowicie zabronione jest udostępnianie prywatnych informacji zarówno o sobie, a w szczególności o innych. Rozumiane jest przez to imię, nazwisko, wszelkiego rodzaju adresy, oraz inne dane „wrażliwe”. Nawet Ci dokładnie zaznaczyłem. To jest punkt regulaminu który zapewne znasz, bo go przeczytałeś.

To, że ty uważasz, że imię to nie są dane osobowe to tylko twój błąd. Napisałeś dany nick a następnie, że ma na imię Kinga. Osoba, zgłosiła to na helpopie i potwierdzą Ci to dwóch helperów, którzy obecnie byli na serwerze.

Za podawanie danych osobistych zawsze są perm bany, więc nie widzę powodu dla którego miałoby się teraz coś zmienić.

Komentarz o mojej kompetencji możesz sobie zostawić dla siebie, ponieważ moje czynności kontroluje Gandaflux i jakoś od półtora roku nie miał żadnego problemu.
#3
(03-21-2020, 15:34)Sariel napisał(a): Całkowicie zabronione jest udostępnianie prywatnych informacji zarówno o sobie, a w szczególności o innych. Rozumiane jest przez to imię, nazwisko, wszelkiego rodzaju adresy, oraz inne dane „wrażliwe”. Nawet Ci dokładnie zaznaczyłem. To jest punkt regulaminu który zapewne znasz, bo go przeczytałeś.

To, że ty uważasz, że imię to nie są dane osobowe to tylko twój błąd. Napisałeś dany nick a następnie, że ma na imię Kinga. Osoba, zgłosiła to na helpopie i potwierdzą Ci to dwóch helperów, którzy obecnie byli na serwerze.

Za podawanie danych osobistych zawsze są perm bany, więc nie widzę powodu dla którego miałoby się teraz coś zmienić.

Komentarz o mojej kompetencji możesz sobie zostawić dla siebie, ponieważ moje czynności kontroluje Gandaflux i jakoś od półtora roku nie miał żadnego problemu.

Błąd nigdzie nie użyłem jej nicku Wink jest w logach
#4
[21:06:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? czemu avani nie ma tak długo ?
[21:06:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Swierszczyl ? bo ma cie dosc
[21:06:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? sVIP | ~XxXlunaXxX ? avani to ja XD
[21:06:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? nie mozliwe
[21:06:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Longer ? racja
[21:06:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Longer ? wkreca cie
[21:06:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Longer ? to nie ona
[21:06:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Elkaktuso ? +1
[21:06:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? myslalem ze to dwie rozne osoby
[21:06:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Elkaktuso ? no i tak jest
[21:07:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? ;')
[21:08:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? sVIP | ~XxXlunaXxX ? Dave2000 dla twojej swiadomosci avani to ja XD
[21:08:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Longer ? ona cie wkreca
[21:08:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? jezeu
[21:08:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Elkaktuso ? wlasnie
[21:08:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Longer ? nie wierz jej
[21:08:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Elkaktuso ? tka to by byla na niej
[21:08:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? czy to ona czy nie
[21:08:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Elkaktuso ? a nie jest
[21:08:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? mam ktorąś z nich na snapie Xd
[21:08:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Longer ? no nie ona
[21:08:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Elkaktuso ? no nie xD
[21:09:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? ~Elkaktuso ? bajera krecona jest ?
[21:09:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? co chwile mi dni wysyła
[21:09:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Swierszczyl ? Dave2000 mnie masz
[21:09:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? to wiem
[21:09:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? ale mam tez kinge Big Grin

Rozmowa się zaczęła od tego gdzie jest avanni czyli xxxlunaxxx. Później cie dwie osoby zaczęły wkrecać Longer i Elkaktuso, że to nie jest ta osoba.
Następnie Ci xxxlunaxxx potwierdziła, że ona to avani. Nie wiedziałeś w końcu jaka jest prawda, więc powiedziałeś, że masz jedna na snapie.
Świerczyl Ci powiedział, że masz ją. Potwierdziłeś oraz dodałeś, że Kingę też masz. Czyli xxxlunaxxx.

Czegoś jeszcze potrzebujesz? Czy kończymy twoją pajacerkę?
#5
Rozmowa się zaczęła od tego gdzie jest avanni czyli xxxlunaxxx. Później cie dwie osoby zaczęły wkrecać Longer i Elkaktuso, że to nie jest ta osoba.
Następnie Ci xxxlunaxxx potwierdziła, że ona to avani. Nie wiedziałeś w końcu jaka jest prawda, więc powiedziałeś, że masz jedna na snapie.
Świerczyl Ci powiedział, że masz ją. Potwierdziłeś oraz dodałeś, że Kingę też masz. Czyli xxxlunaxxx.

określiłem że którąś mam a nie konkretnie xxlune więc takie myślenie jest trochę słabe uważam
to że ona powiedziała że ona to avani to ja też mogę powiedzieć coś w podobnym stylu ? czyli wprowadzić w błąd więc wniosek zbanowałeś mnie za to że nie wiedziałem całej prawdy
#6
Czy ty czytać nie umiesz chłopaku?
[21:09:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Swierszczyl ? Dave2000 mnie masz
[21:09:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? to wiem

Powiedziała, że masz ją. Potwierdziłeś i dalej napisałeś [21:09:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Dave2000 ? ale mam tez kinge Big Grin

Z każdą twoją odpowiedzią upokarzasz się coraz bardziej.
#7
(03-21-2020, 16:11)Sariel napisał(a): Czegoś jeszcze potrzebujesz? Czy kończymy twoją pajacerkę?


nie życzę sobie byś tak do mnie się wyrażał "pajacerka"?  i Ty się uważasz za moderatora? trochę szacunku  Smile
#8
Szacunek, szacunkiem, nie będę wchodził w dyskuję na ten temat.

Regulamin według mnie jest jasny w tym temacie i mówi:

"Całkowicie zabronione jest udostępnianie prywatnych informacji zarówno o sobie, a w szczególności o innych. Rozumiane jest przez to IMIĘ, nazwisko, wszelkiego rodzaju adresy, oraz inne dane „wrażliwe”."

Dyskusja powinna się na tym zakończyć, prośba do odrzucenia. Chcesz wrócić, kup unbana i zapamiętaj nauczkę na przyszłość. Ten serwer nie ma w regulaminie "ochrona danych osobowych zgodna z RODO" tylko ma jasno wymienione co i czego nie wolno podać. Tyle w temacie.

ODRZUĆMY
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#9
I odrzucono
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika