!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: GruneTeufel
Nick osoby ktora oskarzasz: Nawet nie jestem w stanie sprawdzić, gościu odpisywał mi tylko wyrzucając mnie z gry. Może myślał że jest niewykrywalny.
Data wykroczenia:  18.03.2020  cała akcja mniej więcej od 19;50 do 20;00
Powod skargi: Nadużywanie /władzy/, niesłuszna blokada czatu, brak jakiejkolwiek próby wyjaśnienia sytuacji,  wyrzucanie z gry bez powodu jako odpowiedź na zapytanie, tymczasowe zbanowanie za użycie słowa /baranie/ po ~10 wyrzuceniu mnie z gry w celu odpisania mi na zapytanie ( bo napisanie pw jest za trudne)
Dowód: http://wklejto.pl/818872   https://imgur.com/a/QnphLla  - logi sa autentyczne, skopiowane z folderu gry. Z resztą macie swoje.

[b]Od siebie dodam że jest to jakiś moderator na Sariel?  Człowiek myślący że jest kimś, chociaż wszycy wiemy że gościu jest nikim. Jednakże na serwerze na którym większość graczy to po prostu dzieci powinien wykazać się jakimś doświadczeniem, a nie znajomością 2 koment (  kick / ban)



#edit, sprawdziłem w logach nick cwaniaczka[/b]



# ważny edit - osobnik wie że mam rację, dostałem bana na 3h a mogę już grać :Smile Cofnął bana, wiedząc że mam rację. Jednakże nie zwróci mi to zmarnowanych 2 godzin na czekaniu.
#2
Dostałeś mute od helpera na uspokojenie, ponieważ prowokowałeś wiele osób. Potem wyżalałeś się na helpopie jaki to jest niesprawiedliwe i mamy ci natychmiast ściągnąć. To dostałeś kicka z wiadomością, że ci to odrzucam.

Poinformowałem Cię także gdzie możesz sprawdzić powód zmutowania. Twoimi zdaniami o moim doświadczeniu w administracji i zachowywaniu się jako administrator, pokazujesz, że grasz tu z dwa dni max i praktycznie nic nie wiesz, a próbujesz zabłysnąć sprzeciwiając sie administracji.
#3
Nie broń sam siebie, nie sprzeciwiam się administracji tylko 1 lepszemu modowi któremu odwala od w jego poczuciu władzy Smile NIe nadajesz się do spokojnego /rządzenia/, do tego bronisz sam siebie próbując odsunąć od siebie odpowiedzialność.

Nikogo nie prowokowałem, sam próbowałeś przypodobać się jednemu ze starszych stażem graczy. Podanie powodu bana w wiadomości z kickiem?  A wyrzuciłeś też osobę która nazwała mnie idiotą, czy wolałeś próbować się mu przypodobać? Kto dał ci uprawnienia do robienia czegoś takiego? Wystarczyło napisać na priv, ale lepiej się ukrywać i liczyć że pisze z dzieckiem które o sprawie zapomni? Helpop jest właśnie po to, by składać zapytania do administracji którą ty po prostu ośmieszasz. Później zarzuty, w których gram max 2 dni? Po co one są? Żeby pokazać że nie mam prawa głosu? Żeby pokazać każdemu że to ty masz rację bo grasz tu w twoim mniemaniu dłużej? Przejrzyj dokładnie logi, grałem tu o wiele wcześniej ( miałem wtedy inny nick premki który często sobie zmieniam). O ile się nie mylę nawet rok bądź 2 temu.  Zabłysnąć? Nie, po prostu nie trawię nieodpowiednich osób na nieodpowiednim stanowisku. Ty nadajesz się co najwyżej do obwiniania nieznanych tobie osób.
Nie jesteś administratorem tylko moderatorem, twoja urojona władza uderza ci do głowy niestety. Wszystkie dowody a także twoja wypowiedź pokazują, że mam rację.
#4
Z tego co widzę prowokowałeś co chwile, ode mnie miałbyś już mute na miesiąc, pozdrawiam
#5
Dlaczego wypowiadasz się w sprawie która cię nie dotyczy? Nie jest to żadne odwołanie mimo wszystko, tylko skarga na niekompetentego członka administracji Wink
#6
Nie bron sam siebie? A jak maja innni moderatorzy ocenic sytuacje kiedy ich tam nie było?

W czasie całej tej sytuacji był tam jeszcze helper, on cie wczesniej wyrzucil i kolege obok co wyzywał. Niepoprzestaliscie na tym, wiec on nadał wam mute na uspokojenie. Luzna godzina, abyscie skonczyli sie klocic.

Racja helpop jest od spraw z administracja. Tylko jak zaczynasz cos w stylu " sciagnijcie mi nieslusznego mute" To nie bedzie dobra rozmowa. Zaczełeś tam wyżalać sie oto jaki to niejesteś pokrzywdzony itp. Nastepnie " oficjalnie" poprosiles tam o sciagniecie mute i Ci odrzuciłem.

Co zrobiłeś póżniej płakałeś na helpopie, spamiłeś tam niepotrzebnie po ostrzeżeniach dalej to robiłeś na koniec mnie wyzwałeś do dostałeś bardzo strasznego 3 GODZINNEGO bana.

No koniec zacytuje sobie twoje słowa : "Wszystkie dowody a także twoja wypowiedź pokazują, że mam rację."

A wracając do wypowiedzi Helpera. Złożyłeś skarge na mnie, więc reszta administracji ma prawo się wypowiedzieć i to oni decydują czy kara była sluszna czy nie.

Więc dlaczego masz do niego pretensję, że się wypowiedział?
#7
Nie kłam,  mimo że wszystko jest zapisane w logach wciąż próbujesz pokazać swoją wersję wydarzeń. Wciąż nie rozumiesz że to nie jest odwołanie tylko skarga na niekompetencję administracji. Jako moderator nie powinieneś używać słownictwa typu /płakałeś, spamiłeś / nawet jeśli ktoś faktycznie coś takiego robił ( a ja nie robiłem ani 1, ani 2 rzeczy).
Poraz kolejny pokazujesz jak bardzo żałośnie niekompetenty jesteś.

Skoro sam rzucasz jakiś bezsensowny argument zrobię to samo:

Więc czemu /MODERATOR/ nie zna podstawowych zasad ortografii i interpunkcji?
#8
A moze tak sie uspokoisz i sie ogarniesz?

Odrzucam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika