!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na HELPERA Luty 2020
#21
Twój główny nick na serwerze : ProPlayGames

Wiek: 17

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Ponieważ podczas nocnej gry rzadko zdarzają sie nocni strurze a ja jestem dostepny w nocy jak i w dzien

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:bardzo dobry

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: 15-3
#22
Karta Rekrutacyjna:



Twój główny nick na serwerze:
Fade


Wiek:
16 (w tym roku)


Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:
Chcę zostać helperem, ponieważ chce pomóc moderatorom pilnować porządku na serwerze oraz także chce aby serwer ciągle się rozwijał i nie było na nim wyzwisk, bo dużo osób może uciekać z serwera że względu na kulturę jaka jest. Moją dużą zaletą jest to ze jestem dużo aktywny więc mógłby w dużym stopniu przypilnować serwera.


Jak oceniasz swój kontakt z administracją:
Według mnie kontakt z administracją mam dobry. Nie lubię oraz nie chce mieć jakiś konfliktów z nimi jedynie chce żyć z nimi w zgodzie. Słaby kontakt mam jedynie z Sarielem który chciałbym poprawić.


W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:
Na serwerze jestem 24h (razem z afk). Od poniedziałku do piątku gram między 14 a 24 nie zawsze cały czas, ale dziennie między tymi godzinami jestem aktywny co najmniej 5h zdarzają się dni że mniej. Na discord mogę być cały czas a na ts dopiero po 14. W weekendy mogę na serwerze być między 10 a 24.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika