!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim ty jesteś?
#1
Pewnie wielu z was zada sobię pytanie kim jestem?
A więc tak:
Mam na imię Kamil mam 16 lat
Mieszkam niedaleko Poznania.
Tak to prawda jestem braten Marsa.
Interesuję się sportem głównie piłka nożną, grafiką, survivalem i komiskami głównie DC
Dosyć ładnie buduje w naszej grze
[img=0x0]http://i.imgur.com/vmMAYQO.png[/img]
Odpowiedz
#2
Kopiując schemat przedmówcy Big Grin
Mam na imię Michał mam 16 lat
Mieszkam na Pomorzu.
Na sky-block.pl gram od marca 2013.
Interesuję się głównie sportem (siatkówką, narciarstwem, piłką nożną...), elektroniką i innymi pasjami typu Kolejnictwo czy geografia.
Jestem przeciętnym budowniczym, wolę produkować adrenaline (PVP) Big Grin
Smile
Odpowiedz
#3
Skoro już Dream nadał wzór Tongue
Mam na imię Jagoda mam xx lat,
Mieszkam między Bydgoszczą a Toruniem,
Mój pierwszy raz z serwem sky-block miałam w grudniu 2015.
Na codzień pracuje jako automatyk.
Interesuje się malowaniem paznokci, budowaniem i rozplanowywaniem budowli w grze mc.
Lubie siedzieć i gadać na różne tematy.

Pozdrawiam :*
Odpowiedz
#4
Gdyby kogoś to interesowało, to powiem Wam kilka rzeczy o sobie, które i tak nie zmienią nic w Waszym życiu.
Nie podam Wam imienia. Wiedzcie, że wolę być nazywany per Buras. Wartość wieku jest zmienną, ale mój rok urodzenia jest stałą, zatem urodziłem się roku pańskiego 1996. Mieszkam w Małopolsce, między Oświęcimiem i Zatorem. Nie pamiętam, kiedy pierwszy raz zagrałem na sky-block.pl. Prawdopodobnie moje ślady można jeszcze znaleźć w 2014 lub 2015 roku. Pracuję jako informatyk. Interesuje mnie przywracanie do życia i zamienianie w banknoty starego sprzętu. Z gier lubię tytuły uważane przez Was za retro (głównie Sony Playstation 1). Nie lubię myśleć za dużo. Nie lubię złego doboru materiałów oraz braku głębi w procesie budownictwa w grze Minecraft.

Jestem też leniwy, dlatego nie chce mi się pisać nic więcej.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
Odpowiedz
#5
Mam na imię Wiktor i mam 18 lat
Mieszkam u Niemców xD
Interesuję się systemami informacyjnymi jak i sprzętami elektrycznymi
I lubie kanapki!
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#6
Pewnie wielu z was zada sobię pytanie kim jestem?
A więc tak:
Mam na imię x mam 15 lat
Mieszkam w Polsce
Pierwszy raz na serwerze zagrałem w 2014r
Interesuję się sportem i budowaniem w mc
Odpowiedz
#7
To ja też się ujawnię... :d

Tak naprawdę nazywam się Mateusz, nick pochodzi z czasów gdy grywałem w Worms 3D -- moja drużyna zwała się Zdzisio Super Team a robakiem numer 1 był własnie Zdzichu.

Lat posiadam 22.

Pierwszy raz na serwerze byłem w... 2013 roku, wszedłem z ciekawości, gdyż miałem wyspę i grałem stale na gandowym eu do którego do dzisiaj wykazuję nostalgię. Bodajże w 2016 grałem kilka dni na czyjejś wyspie, aktualna wyspa istnieje od października 2k19.

Pracuję jako elektryk w pewnym szpitalu znanym z pewnego filmu. To wskazuje też gdzie mieszkam. :d

Interesuję się modelarstwem, zjawiskami paranormalnymi, pisarstwem. Działam na witrynie SCP PL jako admin.

Mówią, że ładnie buduję. Mój styl wybieram w zależności od biomu, aktualnie na singleplayer działam w wydrążonej w kamiennym klifie fortecy, zawsze swój teren okrążam murem i nie wychodzę poza niego gdy nie muszę. Lubię budowle prekolumbijskie i nigdy nie kombinuję z mechanizmami. Swoją wyspę zrobiłem nie bez powodu na wzór Aetheru - w końcu to świat w chmurach. 
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika