!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Prośba o skrócenie bana/odblokowanie sklepu www
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Krowiarka, KrowiarkaAFK, Sztupson, Nosputzs, Mathway
Za co zostało zbanowane?: autologowanie
Od kogo z administracji dostałeś kare?: sariel
Byleś już przedtem karany?: nie
Czemu prosisz o odbanowanie: bot byl, do czego sie przyznaje. Ustawiony byl tylko dlatego ze w nocy czesto mialem przerwy w dostawie internetu i cala noc wlaczonego komputera byla wtedy stracona. Bot wchodził po ponad 15 minutach, tak abym po restartach mial czas aby samemu wejsc i wlaczyc afk i tak wlasnie robilem. Wiem, to zadne wytlumaczenie. Jezeli udaloby sie uzyskac unbana, skrocenie go, czy ldnlokowanie www, to obiecuje ze juz wiecej nie bede stal afk na zadnym koncie. Wczoraj po polnocy jeszcze gralem, a wiec tez sam go wlaczylem. Dopiero jak zostalem wyrzucony to wszedl za mnie bot :/
#2
Nie Smile

Doskonale znasz regulamin. Wiadomo, że boty niszczą tylko serwer i jego gospodarkę. Jest to nie fair w stosunku do graczy co się starają pilnują czasu, żeby zalogować afki etc. Nie wiadomo jak długo go używałeś, więc tak naprawdę nigdy się nie dowiemy co było twoją "pracą" a co praca bota i naprawdę nie obchodzą mnie wymówki " bo internet" czy coś każdy może tak napisać, aby załagodzić swoją sytuacje. Wiadomo po co są używane boty, więc jestem praktycznie pewien po co to robiłeś.

Zdjęcie blokady? Wiec co by ten ban dał? No nic. Dorobiłeś się na bocie i sobie wydasz 20ziko na unbana i po sprawie? No nie. Tak to nie działa. Skrócenia kary nie dostaniesz oraz blokady ci nie ściągniemy.

Możesz sobie zacząć na nowym koncie nikt ci tego nie broni.
#3
Nic dodać, nic ująć, odrzucić i życzyć powodzenia w odbudowie.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#4
Tez jestem na nie, dobrze wiedziales co to znaczy uzywac bota.

Odrzucam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika