!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]WAŻNE
#1
Nick ktory uzywasz na serwerzeTongueroPlayGames
Nick osoby ktora oskarzasz: michal152
Data wykroczenia: 26.022020
Powod skargi:kradzież konta o nicku gonti11 
Dowód:l niestety nie mam dowodu ale mozna sprawdzic ip gracza i poruwnac z oskarzonym michal152
#2
Administracja nie odpowiada za zgubione/zapomniane hasło do konta.
Nie masz żadnych dowodów wobec żadnego z graczy.
Oskarżasz ludzi na ślepo również na czacie, przypadkowe osoby.
Zero opisu na jakiej podstawie i w jakiej sytuacji utraciłeś to konto. Mamy sprawdzić wszystkich graczy na serwerze, bo może któryś ma to konto, jak okaże się, że to nie michał?
Nie wiem, handlowałeś z kimś tym kontem, podałeś hasło i ci nie zapłacił, a konto zabrał czy po prostu z dnia na dzień nagle ktoś ci zmienił hasło. A jeśli tak, to jak banalne musi być hasło do konta, skoro ktoś w nie trafił i konto przeniósł?
Czy może kupiłeś to konto gonti11 i nie sprawdziłeś czy ma dodanego maila i ktoś je sobie odzyskał i cyk, konta nie ma?

Uzupełnij w szczegóły, opisy, nie rzucaj pustych oskarżeń niszcząc graczom reputację.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
(02-27-2020, 08:49)Visus19 napisał(a): Administracja nie odpowiada za zgubione/zapomniane hasło do konta.
Nie masz żadnych dowodów wobec żadnego z graczy.
Oskarżasz ludzi na ślepo również na czacie, przypadkowe osoby.
Zero opisu na jakiej podstawie i w jakiej sytuacji utraciłeś to konto. Mamy sprawdzić wszystkich graczy na serwerze, bo może któryś ma to konto, jak okaże się, że to nie michał?
Nie wiem, handlowałeś z kimś tym kontem, podałeś hasło i ci nie zapłacił, a konto zabrał czy po prostu z dnia na dzień nagle ktoś ci zmienił hasło. A jeśli tak, to jak banalne musi być hasło do konta, skoro ktoś w nie trafił i konto przeniósł?
Czy może kupiłeś to konto gonti11 i nie sprawdziłeś czy ma dodanego maila i ktoś je sobie odzyskał i cyk, konta nie ma?

Uzupełnij w szczegóły, opisy, nie rzucaj pustych oskarżeń niszcząc graczom reputację.

Hasło na 1000% nie zosfalo zapomniane a podejrzewam gracza michal152 poniewaz tylko on znal moje haslo i nie bylo ono wcale takie latwe prosze chcoiaz sprawdz kto je teraz ma po ip mozesz gp zrobic?

konto rownież nie zostało nabyte przezemnie od kogoś konto nalezy do mne od 4lat a haslo bylo strasznie trudne do zhakowania
#4
Osoba która cie okradła została zbanowana, lecz tak jak masz w regulaminie itemków nie odzyskasz.

Nie radze oskarżać osób których nie jesteś pewien, bo tylko niszczysz im reputacje.
#5
Do tego polecam od czasu do czasu zmieniac haslo.

To ze masz haslo jakies mocne, nie znaczy ze jest bezpieczne jak jest nawet "stare"
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika