!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Dreams
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Dreams i inne dodane na tą wyspe.
Za co zostało zbanowane?: Perm
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Visus19
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Totalnie nie wiem o co chodzi, pisząc z fade'm dowiedziałem się, że posiadam itemy ze scamu/skopanej wyspy, teraz tylko pytanie skąd mógłbym je mieć otrzymując blokady na WSZYSTKICH kontach jakie posiadałem włącznie ze schowkiem ?
na Dreamsie grałem w 100% na czysto, wiele osób chciało mi pomóc w powrocie na serwer takich jak _enyv,Anomalee,borekgg,Mathway,Wrap, który skopal wszystko co mial i dolaczyl do mnie i wiele innych. chciałbym wyjaśnić tą sprawę, gdyż bana dostałem "z bomby" a Visus19 odrazu wyszedł z serwera po zbanowaniu moich wszystkich kont
#2
Powód blokady kont przynależnych do wyspy Dreams zapisany został jako "Perm" z racji konieczności nałożenia blokady również na sklep.
Przyczyną rzeczywistą nałożenia blokady jest częściowe posiadanie przedmiotów pochodzących z niedawnego scamu na poprzednim koncie wobec już byłego członka administracji - ChudyxDDDD.
Tak, na pewno nie miałeś wszystkich przedmiotów, które utraciłeś wraz z blokadą konta Emerald, na które na szybko przeniosłeś wyspę z konta ictusik. Aczkolwiek, podejrzenie o pochodzeniu przedmiotów jest spowodowane faktem rozwoju jak twierdzisz na czysto i od 0 do 1kk pkt na wyspie wraz z postawieniem krowiarki na 100 spawnerów. Sumaryczna, szacowana wartość całości to 250kk.
Również przeglądając aktywność konta Dreams, które na serwerze istnieje od dawna, a jego czas online na wyspie istniejącej również od dawna (o czym świadczy jej rozmiar) jest stosunkowo mały jak na tak duży skok rozwojowy.

Oczywiście, też bym się tłumaczył, że jak mogłem mieć przedmioty z zablokowanego konta. Skoro jest tam perm to jakim cudem miałbym cokolwiek z niego mieć. Wyspa która była przedmiotem scamu i przyczyną nałożenia blokad na twoje konta poprzednim razem (ictusik i konta powiązane) została częściowo skopana nim jej właściciel i członkowie zostali zablokowani.
Dla mnie jest to bezpośredni dowód na to, że skoro stamtąd wyspa została skopana, a tu nagle dokonujesz "cudu" rozwoju w miesiąc o 250kk waluty serwerowej, przy stosunkowo małej aktywności na serwerze, to znaczna część posiadanych przedmiotów pochodzi właśnie z przewinienia poprzedniego.

Proszę o poparcie twierdzenia "Wiele osób takich jak _enyv, Anomalee, borekgg, Mathway, Wrap [...] chciało mi pomóc w powrocie na serwer" jakimkolwiek dowodem, a także ich własnym, osobistym potwierdzeniem tego faktu przy najbliższej możliwości rozmowy głosowej na teamspeaku. Wiem, wiem zaraz zaczniesz tłumaczyć, że skąd masz wziąć takie dowody skoro ich nie zapisywałeś, bo po co miałbyś zapisywać takie rzeczy. Cóż, tak się składa, że podobno nie masz z tymi osobami w większości kontaktu żadnego, co sugeruje mi bezpośrednio, że rozmawiałeś z nimi bezpośrednio w grze, więc kop logi do skutku. Powodzenia.

P.S. Każde, racjonalne potwierdzenie tego, że było jak mówisz z przyjemnością rozpatrzę i osobiście, w przypadku potwierdzenia, że tak było wstawię się pośród administracji o unbana z racji popełnionego przeze mnie błędu. Przy czym na chwilę obecną uważam tą decyzję za słuszną.

P.S.2 Dodatkowym aspektem na który zwróciłem uwagę i który utrudnia sprawę jest fakt tego, że prosiłeś wczoraj zaraz po banie graczy o to, aby kłamliwie twierdzili że po banie (na konto ictusik i powiązane) tobie pomogli i dali tobie coś za free np. spawnery. Nie, to nie pomoże tobie w uzyskaniu unbana, skoro do takiego stopnia posunąłeś się w kombinacjach, a na pewno wzmocni krytycyzm mojego spojrzenia na to, czym będziesz próbował potwierdzić swoje słowa.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
No to ładnie sama moja wyspa która skopalismy warta ponad 100kk
#4
(02-26-2020, 12:14)endokrvl napisał(a): No to ładnie sama moja wyspa która skopalismy warta ponad 100kk

A o twojej wyspie pada informacja, że miała zaledwie 600k pkt. To gdzie pozostałe 200k pkt (bo 200k to same spawnery) i 100 spawnerów? Więc moja szacunkowa aktualna wartość wyspy Dreams 250kk jest znacznie zaniżona. Bo wartość 250kk jest liczona z 100 spawnerów po 1.5kk i całej wyspy wyłożonej samymi beaconami, które mają najlepszy stosunek ceny do punktów. Będąc dokładniejszym wyspę można cenić w przedziale 300-400kk zależnie od używanych bloków. Więc skąd reszta wartości wyspy w miesiąc? Czekam na odpowiedź i chętnie ją poznam Wink
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#5
Tak więc jak ci mam dać dowody, że _enyv dał mi 3/4 swojego majątku, który z resztą rozdawał na serwerze, oraz borekgg z którym się już troche znałem postanowił mnie wspomóc w postaci spawnerów i sporej kasy ?

i Mathway oddał mi konto, które sprzedałem po chwili za 40kk dla pewnego gracza na raty, ale przed banem zostalo mu do splacenia tylko 13kk
#6
To koniec ? Czekam na odpowiedz bo nwm czy tu coś się jeszcze wydarzy czy UB coś da
#7
(02-28-2020, 07:46)endokrvl napisał(a): To koniec ? Czekam na odpowiedz bo nwm czy tu coś się jeszcze wydarzy czy UB coś da

Rozmowy z zainteresowaną osobą trwają i to tej osoby zadaniem jest przedstawienie dowodu. Proszę o cierpliwość. Osoby zainteresowane sprawą, zapraszam w dniu dzisiejszym do KULTURALNEJ rozmowy na Teamspeak około godziny 21-21.30, dopiero wtedy mogę być dostępny.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#8
troche minelo, a ja dalej nic nie wiem ;/
#9
Siema co tam
#10
Visus jak sytuacja?
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika