!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"magiczny teleport"
#1
Nie wiem czy właściwy dział ale nie pasowało mi do żadnego z pozostałych
Siedzę i szukam logicznego wytłumaczenia, niestety go nie widzę więc chyba muszę się zwrócić do administracji o logi serwera co się właściwie wytworzyło, ale do rzeczy.
moje konto "magicznie" przeniosło się do netheru i zostało zabite przez Thafu za co przelał mi 50k co widnieje na screenie i jest w moim mniemaniu niejako przyznaniem ze sytuacja zabicia mnie miała miejsce i to celowo skoro przelał za to kasę (załącznik to sklejka rozmowy ale bez pominięcia jakiejkolwiek jej części) co ciekawe cała sytuacja miała miejsce nad netherową mapą.
i tutaj się pojawia pytanie w jaki sposób a chyba właściwie KTO przeniósł konto TheZabijaka (tak konto afk ale z tego co widze w regulaminie nie ma zakazu posiadania multikont-afk) nad nether akurat w okolice thafu gdzie miał swoistą arenke do zabijania graczy... Oraz czy ten "proceder" jest nagminny czy też był to czyjś jednorazowy wybryk.


   
#2
Nie ukrywam, że mnie też kiedyś zabił ale to była sytuacja wyjaśniona (korzystałem z czegoś o czym nie powinienem wiedzieć a skąd miałem info od Czerniutkiego).
#3
Niestety kolega nie reaguje na wiadomości na serwerze które pisze do niego na /msg z prośbą aby wszedł na ts'a lub dc gdzie czekam na niego i chce wyjaśnić bo tworzenie postów na forum gdzie dopytałeś się tylko jednej osoby o całą sytuacje jest żenujące. Nie mam zamiaru tego wyjaśniać na forum bo jest to dla mnie po prostu dziecinne i szukanie tylko nie potrzebnej spiny. Sprawę zna Sariel który zresztą również próbował wczoraj ją wyjaśnić lecz wariato udawał chyba że ma wyłączony chat lub go nie było - choć forum odświeżał praktycznie co 10min.

Chcesz porozmawiać zapraszam na ts'a gdzie możemy wyjaśnić temat na oddzielnym kanale w spokoju. Pozdrawiam Thafu! Wink

PS. Zdzichu a ty nie pisz że Cię zabiłem bo w momencie kiedy wbiłem na witherke stałeś tam i sobie łaskawie z niej korzystałeś zacząłem Cię bić lecz ty WYSZEDŁEŚ Z GRY i napisałeś do mnie żebym Ci chociaż oddał gwiazdki z tych witherów które były w klatce (które Ci i tak oddałem - lecz nie musiałem), a więc troszkę się to różni od twojej wersji wydarzeń. Sprawa myślałem wyjaśniona na pw ale widzę dwie inne wersje wydarzeń.
#4
Temat załatwiony. Wszystko wyjaśnione.
#5
O to potrzebuje informacje od tworcy posta, jesli ma to byc zamkniete czy nie. Wiec pozostaje otwarte.
[Obrazek: why.png]
#6
obgadane i wyjaśnione to dość dziwne wydarzenie także można zamknąć
#7
No to zamykam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika