!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na HELPERA Luty 2020
#19
Twój główny nick na serwerze :
PawelApollo

Wiek: 16lat

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:

Nadal chcę pilnować chatu oraz porządku na serwerze.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:

Bardzo Dobry (chyba ze mnie już nienawidzicie XD)

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:

pon-wt po godzinie 16 w soboty od rana, niedziela zależy ale po mniej wiecęj 14

Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obowiązkowa. Jeżeli nie jesteś w stanie być tam aktywny to nawet nie składaj podania. 

Wiem ze poprzednim razem nie wykonywałem tej czynności i rzuciłem to w czarny kąt. Chciałbym i chce to naprawić będąc przynajmniej 4 dni w tygodniu.

Piszę to podanie może jednak uda się odzyskać wasze zaufanie i dacie tą druga szanse Big Grin


                                                                                                                                                                                                                      Z poważaniem
                                                                                                                                                                                                                                                            PawelApollo


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na HELPERA Luty 2020 - przez PawelApollo - 02-19-2020, 20:39

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika