!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na HELPERA Luty 2020
#11
Twój główny nick na serwerze : adasiek400

Wiek:14

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Lubię pomagać innym graczom Smile

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Myśle, że ze wszystkimi bardzo dobry Big Grin

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: W tygodniu od 16:00 do 22. W weekend od 11:00 do 24:00 Shy
#12
Thumbs Up 
PODANIE:


Twój główny nick na serwerze:
Thafu

Wiek: 
21

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:
 Mimo wszystko znam się na rzeczy, jestem pomocny i komunikatywny, aktualna sytuacja w administracji oraz na serwerze wymaga drugiej pary rąk do pomocy i myślę że spokojnie dam radę chociażby dlatego że posiadałem takową rangę.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:
 Wydaje mi się że aktualnie żyjemy ze sobą neutralnie. Z Sarielem i Visus'em mam najlepszy kontakt. Z resztą administracji miałem okazje zamienić tylko kilka słów po powrocie na serwer.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:
 Od dłuższego czasu siedzę praktycznie codziennie, ale generalnie godziny popołudniowe od 14 do późnych godzin nocnych. Z czasem może się to zmienić, praca.
#13
Karta Rekrutacyjna:


Twój głowy nick na serwerze: Euforia

Wiek: 18 lat

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:
Często nie ma nikogo z administracji, ale każdy posiada swoje życie prywatne, mając range Helpera zobowiązuje się do pilnowania porządku na serwerze oraz pomocy graczom w sprawach serwerowych jestem osobom bezkonfliktową często pomagam graczom oraz udzielam się na chacie.Posiadam staż na serwerze od 2013 roku do teraz czyli posiadam wiedzę o serwerze, staram się przykładać do tego co robię.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:
Kontaktu zbytnio nie mam, ale jak ktoś jest to sobie popiszemy czyli jako takowy kontakt posiadam.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: 
Przeważnie na serwerze przesiaduje od godziny 15 do 23, a w weekend o wiele dłużej.



Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obowiązkowa. Jeżeli nie jesteś w stanie być tam aktywny to nawet nie składaj podania.

Posiadam TeamSpeak oraz Discorda i jestem w stanie być na nim aktywnym.
#14
Twój główny nick na serwerze:
Gamerex_01

Wiek:
14 lat (Jestem młody ale potrafię zachować kulturę i nie piszczę że uszy bolą Wink )

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:
Chciałbym pomagać graczom i administracji aby serwer rozwijał się i był coraz lepszy. Gram na tym serwerze już parę dobrych lat (4) i chciałbym się jeszcze bardziej przyczynić do jego rozwoju. 

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:
Sam nie wiem. Gamerex_01 to nowe konto grałem na różnych kontach. Byłem pierwszym właścicielem SoBo17 (To konto
 może być źle postrzegane ze względu LeKuli właściciela wyspy na której byłem. Nie odpowiadam za niego i nie chcę być z nim kojarzony). Na wszystkich kontach miałem różny kontakt z administracją ale żałuję wszystkich złych rzeczy które zrobiłem przez te wszystkie lata gry i mam nadzieje że zostaną mi wybaczone.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:
Na Discord, forum i teamspeak3 mogę być cały dzień. Na serwer mogę wejść od 06:30 do 08:00 i 17:00 do 00:00
#15
Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze:
Macgur99_


Wiek:
21

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:
Uważam się za osobę dość odpowiedzialną i sumienną w wykonywanych zadaniach. Chętnie pomagam graczom, ale nie twierdzę że wiem wszystko, więc zawsze biorę pod uwagę że mogę się mylić, potrafię się do tego przyznać i przyjąć konsekwencje swoich błędów. Ale przecież na błędach człowiek się uczy. Mam pewne doświadczenie w administracji z innych serwerów Minecraft. Gram na serwerze od kilku lat i myślę że moja wiedza o nim jest wystarczająca. Mam zamiar wesprzeć obecną administracje i pomóc w rozwoju naszego serwera.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:
Myślę, że raczej mam dość dobry kontakt z obecną administracją. Dość często gadam z niektórymi z nich i nigdy nie było między nami jakichś większych [b]spin. Często żartujemy, gramy razem w różne gierki i miło spędzamy razem czas.[/b]


W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:
Jestem w dość różnych porach dnia, przeważnie siedzę do późnych godzin nocnych. Zawsze jest możliwość kontaktu ze mną jeśli ktoś by miał jakiś problem i jeśli w danym momencie bym miał kontakt do kompa to jest opcja rozmowy przez komunikator i próby pomocy w wyjaśnieniu danego problemu. Więc moja dyspozycyjność jest dość elastyczna.
#16
Twój główny nick na serwerze :Yasotaro

Wiek:18

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Wspomoc sprawowanie pieczy na graczami, oraz spróbowac jeszcze raz być helperem

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Oceniam na bardzo dobry

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: 18-23 (najczesciej)
#17
Twój główny nick na serwerze : Prezees

Wiek: 17

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Ponieważ chcę wypełniać pewne luki na serwerze kiedy nie ma żadnego moda, admina i po prostu wspierać ten serwer jako ktoś z listy HELPER.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Na niskim poziomie.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: 14-18/23-03
#18
Karta Rekrutacyjna


Twój główny nick na serwerze:
_MrVirusSon_

Wiek: 
17

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:
Lubię pomagać innym ludziom w potrzebie i lubię też z nimi dyskutować na różnorakie tematy, przede wszystkim chciałbym zostać helperem z powodu braku administracji w godzinach mojej gry.


Jak oceniasz swój kontakt z administracją:
Moje kontakty z administracją nie są w żaden sposób napięte, wręcz przeciwnie, mam nadzieję że z każdym członkiem administracji jestem w dobrych stosunkach, jako gracz-administrator.


W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:
Na serwerze bywam różnie, czasami cały dzień, czasami wieczorami, nawet zdarza się że mnie nie ma w ogóle lecz zawsze staram się grać jak najdłużej.
#19
Twój główny nick na serwerze :
PawelApollo

Wiek: 16lat

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:

Nadal chcę pilnować chatu oraz porządku na serwerze.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:

Bardzo Dobry (chyba ze mnie już nienawidzicie XD)

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:

pon-wt po godzinie 16 w soboty od rana, niedziela zależy ale po mniej wiecęj 14

Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obowiązkowa. Jeżeli nie jesteś w stanie być tam aktywny to nawet nie składaj podania. 

Wiem ze poprzednim razem nie wykonywałem tej czynności i rzuciłem to w czarny kąt. Chciałbym i chce to naprawić będąc przynajmniej 4 dni w tygodniu.

Piszę to podanie może jednak uda się odzyskać wasze zaufanie i dacie tą druga szanse Big Grin


                                                                                                                                                                                                                      Z poważaniem
                                                                                                                                                                                                                                                            PawelApollo
#20
[quote pid='4238' dateline='1581871419']
Twój główny nick na serwerze : NexusJP

Wiek:17

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Chciałbym tchnąć ducha w serwer z mojego dzieciństwa , więc chce na coś sie przydać i pomóc administracji w regulowaniu serwera oraz pomagać przy graczach.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Dobry , chociaż dawno sie niewidziałem z administracją , więc coś może sie zmieniło Big Grin

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: w dni robocze pon - pt od 18-22 w sob - niedz 10-19

[/quote]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika