!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na HELPERA Luty 2020
#14
Twój główny nick na serwerze:
Gamerex_01

Wiek:
14 lat (Jestem młody ale potrafię zachować kulturę i nie piszczę że uszy bolą Wink )

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:
Chciałbym pomagać graczom i administracji aby serwer rozwijał się i był coraz lepszy. Gram na tym serwerze już parę dobrych lat (4) i chciałbym się jeszcze bardziej przyczynić do jego rozwoju. 

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:
Sam nie wiem. Gamerex_01 to nowe konto grałem na różnych kontach. Byłem pierwszym właścicielem SoBo17 (To konto
 może być źle postrzegane ze względu LeKuli właściciela wyspy na której byłem. Nie odpowiadam za niego i nie chcę być z nim kojarzony). Na wszystkich kontach miałem różny kontakt z administracją ale żałuję wszystkich złych rzeczy które zrobiłem przez te wszystkie lata gry i mam nadzieje że zostaną mi wybaczone.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:
Na Discord, forum i teamspeak3 mogę być cały dzień. Na serwer mogę wejść od 06:30 do 08:00 i 17:00 do 00:00


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na HELPERA Luty 2020 - przez Gamerex_01 - 02-16-2020, 22:34

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika