!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na HELPERA Luty 2020
#10
Twój główny nick na serwerze : _RioS

Wiek: 17

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Ponieważ jest mała liczba często aktywnych administratorów, a z tej racji, że dosyć często jestem aktywny to myślę, że byłbym wstanie dopilnować aby serwer zachował się w jak najlepszym porządku podczas kiedy reszta administracji nie miała by zbytnio czasu.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Wydaje mi się, że dobry. Najczęściej rozmawiam na TS'ie z Sarielem bo w sumie on jest najczęściej tam aktywny, lecz zdarzyło mi się również rozmawiać z Eni, Visusem oraz Marsem i wydaję mi się, że nie mam zbytnich spin z żadnym z nich  Tongue

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Naprawdę różnie, bo zależy to od dnia i od tego o której skończę lekcję, ale z reguły tak około 17-02 (nie licząc weekendów, bo wtedy mam więcej czasu)  Big Grin


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na HELPERA Luty 2020 - przez _RioS - 02-16-2020, 20:56

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika