!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na HELPERA Luty 2020
#1
Witamy !!!                                                       


Ogłaszamy rekrutacje na rangę HELP !

Etap 1
Rekrutacja będzie trwać od 16.02.2019r. do 16.03.2020r.
Etap 2
[font=Georgia]Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i przeprowadzimy z wami rozmowę rekrutacyjną od której będzie zależny czy się dostaniecie.
[/font]Etap 3 

[font=Georgia]Ogłoszenie wyników - Nowych Helperów [/font]

[font=Georgia][i][font=Georgia]Do czasu zakończenia rekrutacji, każde pytanie "kiedy wyniki" będzie kończyło się mutem 24 godzinnym.[/font][/font][/i]

            Wbrew swojej nazwie HELPER nie zobowiązuje do pomocy graczom, a właścicielowi serwera i reszcie administracji w utrzymaniu porządku.  Dobry Helper powinien podchodzić do problemów w sposób pozbawiony jakiejkolwiek stronniczości i w miarę możliwości nie angażować się w nie emocjonalnie. Ceni się chłodne i analityczne podejście. Nie oznacza to jednak, że taka osoba powinna być niemiła dla graczy. Wręcz przeciwnie, powinna cechować się uprzejmością 
i sprawiedliwym podejściem. Niektórych problemów nie warto rozwiązywać w pojedynkę. Należy pamiętać, że zaczerpnięcie rady innego członka administracji pozwala podejść do tematu w sposób bardziej obiektywny.


Ranga "Helper" zapewnia wszystkie uprawnienia gracza sVIP, a także udostępnia komendy do wyrzucania, ostrzegania, wyciszania oraz banowania graczy.
Pamiętaj, jeśli "Helper" oznacza dla Ciebie tylko i wyłącznie dodatkowe uprawnienia za darmo, powinieneś opuścić ten wątek. Jeżeli nie masz czasu ani ochoty na gre to także nie składaj podania. Częstotliwość waszej gry będzie brana pod uwagę podczas sprawdzania podań.


Wypełniajcie wzór i składajcie po tym postem. Nigdzie indziej nie będą one przyjmowane. 

Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze :

Wiek:

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:

Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obowiązkowa. Jeżeli nie jesteś w stanie być tam aktywny to nawet nie składaj podania.
#2
Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze : Sztupson


Wiek: 16

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Często jestem na serwerze akurat wtedy, kiedy nie ma nikogo innego z administracji ---> wtedy jest najwiecej trolli, osób łamiących regulamin.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Neutralny

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: W dni robocze od 19 do 23, w weekendy od 19 do 2. Przeważnie jestem również popołudniami.
#3
[quote='Sariel' pid='4238' dateline='1581871419']


Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze: ives

Wiek: 16lat

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: ponieważ chce pomóc w rozwoju servera 

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: bardzo dobry, jak potrzebuje pomocy to zawsze pomogą 

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: praktycznie 24/7 

[b]Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obowiązkowa. Jeżeli nie jesteś w stanie być tam aktywny to nawet nie składaj podania : moge być aktywny na DS oraz TS ale osobiscie wole ts Big Grin
#4
Twój główny nick na serwerze : Bubr

Wiek:11 sory jednak 16 takie mocne

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: zeby miec morze wiencej kłud bo bym se ostrugal takom klode

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: bardzo dobry poza pawlem apolo ale on juz nie ma helpa

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: wszystkich

Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obowiązkowa. Jeżeli nie jesteś w stanie być tam aktywny to nawet nie składaj podania. ja moge tam siedziec
#5
Twój główny nick na serwerze :
Eviero

[font=arial]Wiek:[/font]
[font=arial]19[/font]

[font=arial][font=arial]Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:[/font][/font]
[font=arial][font=arial]Żeby wypełnić lukę po Chudym Tongue[/font][/font]

[font=arial][font=arial][font=arial]Jak oceniasz swój kontakt z administracją:[/font][/font][/font]
[font=arial][font=arial][font=arial]Najlepszy kontakt z administracji mam z Sarielem, z Marsem tyle co zagrałem kiedyś parę gierek w cs Big Grin[/font][/font][/font]
Z resztą administracji nie gadałem ale nie mam z nikim złych relacji Tongue

[font=arial][font=arial][font=arial][font=arial]W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:[/font][/font][/font][/font]
[font=arial]Zazwyczaj od 18:00 do 3:00[/font]
#6
Twój główny nick na serwerze :Ivanovic

Wiek:15

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: chce pomóc w rozwoju serwera

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:Neutralny

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:17-24

Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obowiązkowa. Jeżeli nie jesteś w stanie być tam aktywny to nawet nie składaj podania : mogę być aktywny na DC i TS w godzinach 17-24
#7
Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze :   Longer

Wiek: 20

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:  tomaszek123321 mi podrzucił pomysł

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Masny fest. Sariel to mój ziomo z wyspy, a Vivus to mój bff.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:  tak od 17 do 24 moge być dostępny

Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obow... a nie czekajcie nie jestem takim dzbanem, żeby to kopiować.
#8
Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze : Mathway

Wiek: 15 

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Ponieważ chciał bym pomóc administracji i wyręczać ich w niektórych sprawach na przykład jak ktoś potrzebuje pomocy w wymianach albo chciał by zgłosić jakiś problem z innym graczem i będę chciał im pomóc w jego rozwiązaniu. Big Grin 

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Dobry  Smile 

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Możliwe że nawet cały dzień od poniendzialku do piątku od godziny 14 do 21 a w wolne dni od 8,00 do 21,00  Smile

Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obowiązkowa. Jeżeli nie jesteś w stanie być tam aktywny to nawet nie składaj podania
#9
Twój główny nick na serwerze : Zdzichu_

Wiek: 21

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Wielokrotnie pomagam nowym graczom i odpowiadam cierpliwie na podstawowe pytania, chciałbym móc czynnie reagować na incydenty których wielokrotnie dane mi jest być świadkiem (póki co kablowanie). (Mam jakieś doświadczenie w byciu członkiem administracji)

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: 6/10

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Gram w godzinach popołudniowych, rzadko przed samym południem, często jestem na konsoli, nawet w nocy.

Muszę sobie przypomnieć passy do Tsa, a discord... Przepraszam? :c
#10
Twój główny nick na serwerze : _RioS

Wiek: 17

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Ponieważ jest mała liczba często aktywnych administratorów, a z tej racji, że dosyć często jestem aktywny to myślę, że byłbym wstanie dopilnować aby serwer zachował się w jak najlepszym porządku podczas kiedy reszta administracji nie miała by zbytnio czasu.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Wydaje mi się, że dobry. Najczęściej rozmawiam na TS'ie z Sarielem bo w sumie on jest najczęściej tam aktywny, lecz zdarzyło mi się również rozmawiać z Eni, Visusem oraz Marsem i wydaję mi się, że nie mam zbytnich spin z żadnym z nich  Tongue

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Naprawdę różnie, bo zależy to od dnia i od tego o której skończę lekcję, ale z reguły tak około 17-02 (nie licząc weekendów, bo wtedy mam więcej czasu)  Big Grin


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika