!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] ban za nic
#1
Dostałam bana na koncie w minecraft. konto nazywa się : smerfeta 

Powodem była reklama której nie napisałam 

Prawdopodobnie napisałam literówkę w nazwie strony tego serwera i wykryło że reklamuje prosze o odbanowanie jak najszybciej
Odpowiedz
#2
jak coś ban jest pernamentny
Odpowiedz
#3
Consola(console) Zbanowała ci konto w grze.
Odpowiedz
#4
Pierwsze co- proszę odnalezienie logów z tego dnia i przesłanie ich do mnie czy to na priv na forum, czy to wstawienie tutaj do pobrania, czy też wysłanie do mnie na discord. Visus19#0108

Drugie - plugin banujący za reklamowanie banuje za wstawienie pełnego linku zawierającego kropki itd, więc musiałaś chcieć zareklamować. Nawet ip/strona www tego serwera nie stanowi dla tego pluginu wyjątku. Decyzji nie będzie bez logów (cały plik + podanie godzin wydarzenia)
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz
#5
(02-02-2020, 13:47)Visus19 napisał(a): Pierwsze co- proszę odnalezienie logów z tego dnia i przesłanie ich do mnie czy to na priv na forum, czy to wstawienie tutaj do pobrania, czy też wysłanie do mnie na discord. Visus19#0108

Drugie - plugin banujący za reklamowanie banuje za wstawienie pełnego linku zawierającego kropki itd, więc musiałaś chcieć zareklamować. Nawet ip/strona www tego serwera nie stanowi dla tego pluginu wyjątku. Decyzji nie będzie bez logów (cały plik + podanie godzin wydarzenia)

A gdzie moge znaleść  ldzień logów ?
Odpowiedz
#6
(02-02-2020, 21:13)Smerfeta napisał(a):
(02-02-2020, 13:47)Visus19 napisał(a): Pierwsze co- proszę odnalezienie logów z tego dnia i przesłanie ich do mnie czy to na priv na forum, czy to wstawienie tutaj do pobrania, czy też wysłanie do mnie na discord. Visus19#0108

Drugie - plugin banujący za reklamowanie banuje za wstawienie pełnego linku zawierającego kropki itd, więc musiałaś chcieć zareklamować. Nawet ip/strona www tego serwera nie stanowi dla tego pluginu wyjątku. Decyzji nie będzie bez logów (cały plik + podanie godzin wydarzenia)

A gdzie moge znaleść  ldzień logów ?

[START] - wpisujesz " %appdata% " - wchodzisz w folder .minecraft - szukasz folderu " logs " i wchodzisz w ten folder - i masz każdy dzień po kolei znajdź dzień w którym dostałaś bana i to są Twoje logi.
Odpowiedz
#7
Przypominam o logach, inaczej bede musial odrzucic.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika