!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Ban Sariel
#3
Ojoj, czekałem na ciebie.

Tak była normalna dyskusja oczywiście z głupimi twoimi argumentami i rozumowaniem, ale to już pominiemy bo to nic nie znaczy.

Później niestety nie wytrzymałeś i zrobiłeś to.

[Obrazek: 2020-01-17_19.43.52.png]



I wielkie oburzenie na czacie za co ty masz bana? Akurat jak widzisz wtedy nie było bana tylko mute i z powodem jaki miałeś napisany czyli : " Zachęcanie ludzi do łamania regulaminu" bo doskonale wiesz, że żebranie jest karane a ty i tak zachęcasz ludzi zeby to robili i to jeszcze u moderacji.

Cały czas twierdzisz ze to było bezpodstawne? No w tamtym momencie tak twierdziłeś, wyrzucałeś sswoje żale na czacie jak to niesłusznie zostałeś ukarany, a ludzi którzy mnie popierali wyzywałeś od lizusów i ze mi "dupe liżą". Wszyscy potrafili zrozumieć za co dostałeś tylko nie ty.

Postanowiłem wyjść wtedy z serwera, ale jak cudownie sie złożyło, bo ty widząc, że mnie nie ma postanowiłeś dalej szerzyć ferment, że niby jajkow nie ma na liscie banów, nadal sa tylko to był mute, a muty jak dobrze wiesz sa trochę niżej na liscie pod banami. Tak trudno było przescrolować na dół? Nie no lepiej szerzyć ferment ze samowolke wale.

Na koniec perełka to z czego jesteś znany, czyli wyzywanie mnie. Czekaj jeszcze dam twój cytat z skargi " zastrzegam, że nie obraziłe, wg mnie w niej Sariela "

[Obrazek: IMG_20200118_123951.jpg]

Nie obraźiłeś ? Jesteś pewien? Ja chyba jednak widze cos innego. Przy okazji można to jeszcze potraktowąc jako groźby degradem Smile Ale ty przecież nic nie zrobiłeś.Dlatego miałeś banowane konta przez wielu członków admnistracji nie tylko mnie. Wyzywałeś innych, głownie mnie czy moich rodziców i byłeś za to karany zwykłymi banami, zwykłymi mutami. Niestety to nie pomagało bo albo kupowałeś unbana i robiłeś to dalej, albo tworzyłeś nowe konto, więc dostałeś bana z blokadą, dostałeś permmute. To jesdnak nie pomogło bo jak widać nadal tworzysz nowe konta i wyzwasz mnie.

Zostawię to do oceny reszcie admnistracji.


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucono] Ban Sariel - przez Czerniutki_ - 01-18-2020, 09:00
RE: Ban Sariel - przez SandwichBM - 01-18-2020, 12:01
RE: Ban Sariel - przez Sariel - 01-18-2020, 13:38
RE: Ban Sariel - przez Czerniutki_ - 01-18-2020, 15:15
RE: Ban Sariel - przez Sariel - 01-18-2020, 15:50
RE: Ban Sariel - przez Czerniutki_ - 01-18-2020, 15:53
RE: Ban Sariel - przez maks0033 - 01-18-2020, 16:58
RE: Ban Sariel - przez Visus19 - 01-18-2020, 20:41
RE: Ban Sariel - przez SandwichBM - 01-19-2020, 00:21

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika