!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Ban Sariel
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Czerniutki
Za co zostało zbanowane?: Za-dorosły dialog
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie:

Witam,

W sumie proszenie o un-bana chyba i tak nic nie da, więc chciałbym serdecznie podziękować za spędzony czas z Wami. Zakładam że Sariel stosuje tylko jeden taryfikator i umie dawać bany na 10lat co w sumie w jakiś sposób pozbawia serwer zarobku. Wiem wiem zaraz rzucicie się z pazurami wszyscy na mnie, że brak kultury, że nie pierwszy raz, itd....
Obecny ban to nie obrażanie administracji (Sariela) tylko zwykła dyskusja. Męczyli mnie z donejtami i tak strzeliłem głupio bo sie wkurzyłem: napisz do Sariela to Ci da....i jak zwykle wynikła dyskusja - zastrzegam, że nie obraziłe, wg mnie w niej Sariela, aby dostać ban na 10lat (jeden taryfikator) ciężko dać już np na miesiąc, rok? Sariel eliminuje wszystkich którzy zaczynają mu w rankingu zagrażać i z miłą chęcią wyszukał i zbanował mi wszystkie konta nawet nieaktywne. Zapomniałeś sklep mi zablokować na www z tego pośpiechu. Brawo dopiąłeś swego!

Zapraszam do zapoznania się z logami i wstawienia tutaj zdań, które obraziły Sariela. Proszę tylko nie wyrywać z kontekstu kilku zdań nie będących całością wczorajszej wieczornej rozmowy która obraziła pana moderatora. Czekam na logi które to obraziły?

Jak już pisałem - wiem, że nie będzie unbana lub zmiany go na jakiś ludzki czas, więc jeszcze raz dziękuje wszystkim za wspólną zabawę. Szkoda czasu, choć serwer fajny.
Trzymajcie sie.
#2
Wyjasnij za co dostales, bo nie rozumiem seryjnie. Jedynie od kogo moge sie dowiedziec to od Sariela ale to potrwa.
Masz podejrzenie?
[Obrazek: why.png]
#3
Ojoj, czekałem na ciebie.

Tak była normalna dyskusja oczywiście z głupimi twoimi argumentami i rozumowaniem, ale to już pominiemy bo to nic nie znaczy.

Później niestety nie wytrzymałeś i zrobiłeś to.

[Obrazek: 2020-01-17_19.43.52.png]



I wielkie oburzenie na czacie za co ty masz bana? Akurat jak widzisz wtedy nie było bana tylko mute i z powodem jaki miałeś napisany czyli : " Zachęcanie ludzi do łamania regulaminu" bo doskonale wiesz, że żebranie jest karane a ty i tak zachęcasz ludzi zeby to robili i to jeszcze u moderacji.

Cały czas twierdzisz ze to było bezpodstawne? No w tamtym momencie tak twierdziłeś, wyrzucałeś sswoje żale na czacie jak to niesłusznie zostałeś ukarany, a ludzi którzy mnie popierali wyzywałeś od lizusów i ze mi "dupe liżą". Wszyscy potrafili zrozumieć za co dostałeś tylko nie ty.

Postanowiłem wyjść wtedy z serwera, ale jak cudownie sie złożyło, bo ty widząc, że mnie nie ma postanowiłeś dalej szerzyć ferment, że niby jajkow nie ma na liscie banów, nadal sa tylko to był mute, a muty jak dobrze wiesz sa trochę niżej na liscie pod banami. Tak trudno było przescrolować na dół? Nie no lepiej szerzyć ferment ze samowolke wale.

Na koniec perełka to z czego jesteś znany, czyli wyzywanie mnie. Czekaj jeszcze dam twój cytat z skargi " zastrzegam, że nie obraziłe, wg mnie w niej Sariela "

[Obrazek: IMG_20200118_123951.jpg]

Nie obraźiłeś ? Jesteś pewien? Ja chyba jednak widze cos innego. Przy okazji można to jeszcze potraktowąc jako groźby degradem Smile Ale ty przecież nic nie zrobiłeś.Dlatego miałeś banowane konta przez wielu członków admnistracji nie tylko mnie. Wyzywałeś innych, głownie mnie czy moich rodziców i byłeś za to karany zwykłymi banami, zwykłymi mutami. Niestety to nie pomagało bo albo kupowałeś unbana i robiłeś to dalej, albo tworzyłeś nowe konto, więc dostałeś bana z blokadą, dostałeś permmute. To jesdnak nie pomogło bo jak widać nadal tworzysz nowe konta i wyzwasz mnie.

Zostawię to do oceny reszcie admnistracji.
#4
To co w drugim screenie zamiesciles to prywatna rozmowa z BaQuene. Ciesze sie ze podsluchujesz....przeczytaj ostatnia linijke tego screenu tyczy sie Ciebie. To była prywatna rozmowa czy ujawnianie prywatnych rozmów dla ogółu to tutaj standard?

Prosiłem, zamiesc LOGI Z NASZEJ ROZMOWY po czym dałes mi kare, a nie Ty teraz jakies dziwne rzeczy z podsluchów wstawiasz z Longera gdy juz dostałem bana i byłem rozgoryczony . To tak jak ukarac kogos a potem wstawic screena ze ten ktos pisze brzydko ^^ W naszej rozmowie z 20 razy padło zdanie: bądź bardziej ludzki (-;
Zmieniłem juz serwer bo nie mam zamiaru grac i wydawac kasy (a troche poszło tutaj) za to ze ktos mnie banuje na 10lat za jakies jedno głupie zdanie nakłaniające niby do żebrania (co w sumie raczej śmiechem można potraktować) - zakładam tez ze upomnienia to nie w Twoim stylu bo za dużo byś musiał pisać. Skoro meczyli mnie zebrajac to odesłałem ich do Ciebie ^^ Jak to sie mówi, nie mój cyrk nie moje małpy szkoda tylko że właśnie uciąłeś dobry dochód Gandzie i wreszcie zbanowałeś tego złego Czitera!

Trzymajcie sie i nie wdawajcie sie w dyskusje. Ja skonczyłem tutaj, wiec szkoda Waszej reputacji. Naprawde fajnie było ^^ i nie zblizajcie sie do topki, bo nawet psc Wam wtedy wmówia ze sellacie.
Si ja lejter - za stary jestem by się użerać. Znalazłem już nowy serwer niech tam zarabiaja....

<3
#5
Jaka rozmowa prywatna? xDDDDDDDDD
Jaki podsluch? xDDDD

Przeciez to jest czat ogolny na serwerze xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Po drugie nie dostałeś bana za 10 lat za naklanianie ludzi do zebrania, tylko mute dostałes jak sam zreszta widzisz na ssie.

Upomniany byłeś nie raz ale to na ciebie nie działa, muty nie działaja, permuty nie działaja to teraz probojemy banowac, moze to zadziała poza tym z każda karą kara nastepna jest wieksza, a patrzac na to ile tu już odostałeś kary nieliczyłbym na słowne upomnienie z twojej strony.
#6
Ja juz skończyłem tutaj grać, teraz Ty wysyłaj smsy.
Już Ci pisałem zamiesc logi z naszej rozmowy za co był ban. Zamiesc te logi niech kazdy zobaczy normalna dyskusje, po ktorej dales mi kare, a potem juz mialem wywalone - po karze....bo i tak wiedziałem ze permban bedzie nie do usuniecia a Ty sie pozbyłes kolejnego delikwenta. Faktycznie przepraszam za słowo "gnój" ciezkie przestepstwo, choc porównujac wiek jestes gnojem dla mnei/

Trzymaj sie Sariel.

Edit: nie obraziłem nigdy żadnego gracza, moda, helpa (troche Chudy jak grał z Żółwiem) tylko Ciebie wiec stwierdzam że nasza wojna sie zakończyła - wreszcie mnie udupiłeś, życze reszcie miłej zabawy i nie podkulania ogona, odejdzie lub zostanie zbanowanych z 80% graczy bedzie sama administracja grała. Już teraz oprócz MK bida...
#7
Czerniutki oraz Sariel. Wiem nie powinienem pisać w tym temacie ponieważ sprawa nie należy mnie a sam ostatnio mam mniej czasu na gre. Według mnie powinniscie na spokojnie usiąść np na TS3 bo taka kłótnia i chęć odejscia Czerniutkiego do niczego dobrego nie prowadzi. To tylko taka propozycja z mojej strony abyście spokojnie ze sobą porozmawiali ;3 Pozdrawiam
[Obrazek: giphy.gif]
#8
Czerniutki wypunktuje tobie swoje słowa:

1. Gdy po raz pierwszy uznałeś za swój obowiązek zwyzywanie administracji zostałeś ukarany permem. Podobno jesteś stary, a gdzie zdolność nauki na błędach?
2. Przy drugim takim błędzie sam wstawiłem się w pewnym sensie wnosząc o permmute dla Ciebie zamiast kolejnego bana z racji, że uznałem "nie będzie mógł pisać to się uspokoi". Chwila spokoju i nici z tego
3. Gnojem to dla Ciebie nie zależnie od wieku może być co najwyżej zawartość obory na wsi, a nie osoba, nie ważne ile masz lat. Chyba że niedostatecznie zostały tobie przekazane informacje na temat kultury osobistej. W tym temacie to już odsyłam do osób odpowiedzialnych za wychowanie.
4. Jak stary byś nie był, jak przemądrzały byś nie był, ile byś na serwer nie wpłacał- nie jesteś lepszy od innych
5. Wyzywanie tylko Sariela? Nie raz i nie dwa usłyszałem od Ciebie ciepłe słowa. Nie mam jakiegoś parcia na ukaranie osoby naduzywajacej alkoholu danego wieczoru i piszącego głupoty. Co najwyżej dostawales wyciszenie usypiające tak to nazwę. Mutowałem do końca nocy żebyś wyszedł z serwera. Ze mną działało.
6. Osobiste pytanie do Ciebie. Widziałem że nie jest wkretem twój wiek. Jakim cudem więc możesz być tak nierozsądny w swoim rozumowaniu, a także mieć tak chamskie podejście wobec ludzi jako człowiek dojrzały i wiekowy? Nigdy tego nie pojmę i w tej kwestii moglibyśmy jako "gnoje" Cię wiele nauczyć jak żyć w społeczeństwie.

Skoro się żegnasz to żegnam, powodzenia w życiu, nie nadużywania alkoholu by nie gadać głupot i rozsądku w postępowaniu. Pozdro
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#9
Odrzucam Big Grin
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika