!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga] Helper ChudyxDDDD
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: OlciaBabolcia
Nick osoby ktora oskarzasz: ....
Data wykroczenia: 14.01.2020
Powod skargi: Osoba, która powinna dawać przykład graczom, wykazała się całkowitym brakiem szacunku oraz szczeniactwem. Chłop się zdenerwował za napisanie "Chudy", "budy" (za co też przy okazji dostałam mute na 30 dni XD). Podczas naszej rozmowy, gdzie pytałam się wielokrotnie o co mu chodzi, nie przedstawił mi żadnego argumentu, jedyne co robił to śmiał się cały czas, mówił "no widzisz", "czego nie rozumiesz" "ale typiara beka z niej". Nie zabrakło również nawiązania do "starego", cóż za wysoki poziom ;') Nigdy wcześniej nie miałam styczności z tym człowiekiem, żeby chociaż jakąkolwiek urazę trzymał. 
Dowód:
#2
Agresja z mojej strony wypłynęła z faktu iż nie przepadam za ictusikiem, w pierwszej myśli uznałem że jesteś jedną z jego "kumpeli", co oczywiście nie oznacza że powinienem zachować się tak "kulturalnie" i za co przepraszam. Ranga "helper sky-block" oznajmia graczy do kogo zwrócić się o pomoc zwiazanym z serwerem mc, co oznacza że nie pełnię funkcji administracji na ts. Nie poprosiłeś mnie o pomoc, lecz o wyjaśnienie za co dostałaś mute'a(masz napisane na przyszłość).Tak jak powiedziałem, nie muszę Ci udostępniać dowodów(czytaj: osoba która wysłała ss chce być anonimowa). Stąd mój wybuch "nieokiełznanego" śmiechu... W razie potrzeby zweryfikowania przez moderacje ss'ow wstawiam je na kanał administracji.
#3
Co to ma do rzeczy czy jestem jego koleżanką czy nie? Całą rozmowę byłeś bezczelny, śmiałeś się, wjeżdzałeś na rodziców, a teraz udajesz pokornego? Śmieszne.\

/Edit
Trochę dystansu, bo zaraz za napisanie dzban będzie ban rozdawany lel
#4
Jak to się mówi "przemyślenia idą z czasem", jak już wspomniałem nie powinienem się tak zachować. Mniej więcej znam jego "kumpli" z sky'a, stąd ta pierwsza myśl. Przygotowany byłem na potezną wymianę zdanWydawało mi się kuriozalne to że ktoś zadaje jeszcze takie pytania. Dystans do siebie mam, ale pełnię funkcję helpera na sky'u, co oznacza że za każdy wybryk gracz musi zostać ukarany. Na ts mogłaś mnie nazywać psem ile chcesz, ale na gierce nie pozwolę ci na to, tak jak każdy z administracji.


/Edit
To wy zawolaliscie mnie na kanał(poczciwy kszyhu), gdzie nie pytałaś o co chodzi, tylko o to skąd pojawił się mute.
#5
Jakim psem? Napisałam :
"Chudy" "Budy". W jakim ty świecie żyjesz? Nigdy wcześniej nie mieliśmy ze sobą styczności, więc nawet nie miałabym po co Cię wyzywać.
Udajesz teraz na forum takiego ohoho ihaha, ale na ts3 pokazałeś swoje oblicze. Żałuję, że nie było wszystko nagrane, bo było tam o wiele więcej rzeczy, które by Cię pogrążyły.
#6
Zapomniałaś dodać "do", a kto mieszka w budzie? Nie wydaje mi się że czytasz że zrozumieniem, "Mniej więcej znam jego "kumpli" z sky'a, stąd ta pierwsza myśl". Żałuję że nie spotkaliśmy się na kanale pomocy, mogło potoczyć się to w inną strone.
#7
Ja nie napisałam "do". Nawet jeżeli ja bym to napisała, a NIE NAPISAŁAM tego, to co z tego. To nie jest w żaden sposób obraźliwe ani toksyczne, bo Cię nawet nie znałam XD Skończ się pogrążać, bo to się już robi żałosne, elo
#8
Nie musiałaś tego pisać, ktoś inny cię wyreczyl, wystarczyło że dokonczylas. Gdy grasz trochę więcej na serwerze, powinnaś wiedzieć że nie sposob cię zidentyfikowac, a na nie działam na "czują". Tymczasem dobranoc
#9
nie wiadomo co ty tu piszesz helperze.
#10
W temacie "chudy" "budy" sam otrzymałem screeny i odpowiadając na twoje pytanie zadane w rozmowie na teamspeaku - Ty nie napisałaś do. Ale na czacie się pojawiło, jak dla mnie tak jak został nałożony mute, tak zostalo to zrobione poprawnie. Ty zaczęłaś, ktoś dołożył, Ty skończyłaś. Nie mów czegoś w stylu "Nie widziałam słowa do" czy coś. W budzie żyją psy, dystans dystansem, ale skoro jesteś człowiekiem dorosłym to powinnaś widzieć aluzję. Ja bym nie pozwolił nikomu z graczy nazwać mnie psem. Choćby nie wiem jaki był kontekst i forma. Prosze odpowiedź, której zabrakło. Pozdrawiam.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika