!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utrata sVipa
#1
Sad 
Podczas promocji na Black Friday zakupiłem konto sVip na 100 dni, których koniec miał być gdzieś na początku marca tego roku. Dzisiaj stuknęło mi 14 dni online, przez co mogłem aktywować pakiet svip dający tydzień tegoż przywileju do konta. Użyłem go... i tym samym straciłem całe 2 miesiące svipa. Jeżeli jest taka możliwość, chciałbym odzyskać stracony czas sVip, zależy mi jedynie na nim, nie potrzebuję tego dodatkowego tygodnia, jeżeli nie dałoby się go dodać. Nie wiem czy to bug czy celowe ustawienie, ale... za darmo tego nie dostałem i jednak chciałbym mieć te 2 miesiące z powrotem.

Screen z sytuacji:

   
Odpowiedz
#2
Napisz odrazu do Gandafluxa z ta sprawa i niech sprawdzi.....

gandaflux@gmail.com
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#3
To nie jest bug, pakiety darmowe się nie dodają do zakupionych tylko jeden zastępuje drugi.

Możesz napisać do Gandafluxa z zapytaniem, ale to wszystko zależy od jego własnej woli, bo to jest twój błąd ze tak zrobiłeś.
Odpowiedz
#4
Napisałem, pozostaje czekać.
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika