!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze:endokrvl
Nick osoby ktora oskarzasz: Visus19
Data wykroczenia: 30.12.2019
Powod skargi: tusik napisal gdzie mieszkasz odpisałem: "from śmietnik" po czym tusik odpisał "zamknij pizde" *musiałem* dostałem muta "obraza graczy" niezrozumiałe dla mnie no to napisalem na helpopie za co mut visus prawda odpisał po czym napisałem ponownie na helpopie ze tusik dlaczego muta nie dostał jak według mnie on obraził nie ja i dostałem bana tymczasowego powód spam helpop lol 2 razy napisac na helpopie juz ban? lipton 
Dowód: nie mam ss  z napisania tego "from śmietnik" ale pewnie visus ma więc pewnie on wysle z helpopa tez 
#2
Ictusik pisał bezpośrednio do gracza który rozmawiał z kimś innym a w między czasie z nim na czacie pytając go skąd jest, bo na czacie pojawiły się twierdzenia, że "brazylijczyk czy z ugandy". Odpisałeś mu na jego pytanie nie będąc całkowicie w rozmowie "from śmietnik". Dla mnie to jest obraza kierowana do gracza którego pytał ictusik. To nie pierwszy twój wybryk z wyzwiskami i wulgami, a za każdym razem masz ten sam problem - dlaczego ja, wtf o co tu chodzi, co to ma być.

A na helpop napisałeś:

1. To niezły śmietnik w regulce
2. hej za co mut?? - na co tobie odpisałem wyjaśniając to co było dla ciebie niezrozumiałe - cytując "endokrvl pisz dalej o innych graczach ze sa ze smietnika, to nastepnym razem mutem sie nie skonczy"
3. dzie mieszkasz mieszkam w smietniku najs obraza/tusik wiecie co napisal gdzie mut dla niego

Druga kwestia - nie ode mnie dostałeś bana za spam helpop. Chociaż w mojej opinii słuszny.

P.S. Ictusik został również ukarany i to potrójnie, bo pierwsze dwie kary nie dały mu do myślenia. : )
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
Odrzucono, jestem po stronie HELPera
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika