!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] ban
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: mujlogin
Za co zostało zbanowane?: bot do autoreklam
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie:
1. Nie reklamowałem nic
2. Kolega mujlogin2 daje mu (cesieBoy) rzeczy za reklamę . Skąd miał wiedzieć że to jest bot
Odpowiedz
#2
Chudy odkrył, że masz bota do autoreklamowania sie na CessieBoy wiec zbanował ci to konto, potym jak odkryłem, że to twoje konto to zbanowałem ci te tutaj, bo kązdy sobie może założyć mulciaka do bota i mieć wywalone. Dlatego dostałeś na to konto kare.
Odpowiedz
#3
Z jakiego punktu zostałem zablokowany na tym koncie?
Jest punkt o multikontach "Notoryczne łamanie regulaminu na multikontach bedzie rownoznaczne z karaniem glownego konta".
Ale czy to jest notoryczne?
Odpowiedz
#4
Jest, ja nawet jestem za kara dla main konta. Jesli myslicie ze mozecie lamac sobie regulamin przy pomocy multikont to zapomnijcie.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#5
A możecie wytłumaczyć co to znaczy notoryczne lamanie regulaminu? Jeden raz jest to notoryczne?
Odpowiedz
#6
Notoryczne, czyli po wielu sprawach. Ale jesli cos takiego zrobiles, to administracja moze tez inaczej zdecydowac.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika