!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakcaptowano] [skarga]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: Hezzuxmiszczu
Nick osoby ktora oskarzasz: TheGamerDuck
Data wykroczenia: 11.12.2019
Powod skargi: gracz scamuje  osoby robi skupy za grosze kupilem od niego spawner za 0.17$  dodaje kropki przed liczba po czym niszczy szybko dowody i sie wylogowywuje. Po drugie ma multikonta ?
Dowód:zdj w załaczniku
#2
Witam.
 Po pierwsze na msg pisałem ci że skupuje prawie za darmo.
 Po drugie nie mam żadnych multikont, podczas logowania występuje kilka kont ale to dlatego ze gram z bratem na lan więc mamy 1 IP. 
Nie wprowadzam graczy w błąd, ponieważ na tabliczce było: S0.17
#3
(12-11-2019, 21:20)TheGamerDuck napisał(a): Witam.
 Po pierwsze na msg pisałem ci że skupuje prawie za darmo.
 Po drugie nie mam żadnych multikont, podczas logowania występuje kilka kont ale to dlatego ze gram z bratem na lan więc mamy 1 IP. 
Nie wprowadzam graczy w błąd, ponieważ na tabliczce było: S0.17
Jeśli dales tabliczke z S0.17 to nie zapoznales się z regulaminem serwera za tą kropkę jest ban.
Przytoczę tutaj ten podpunkt ,,Zakazane jest tworzenie skupu który powoduje do problemów po między graczami, jak wstawianie kropki "." pomiędzy S a cena jak przykładowo S.20000 lub pomiędzy S dodatkowo zera i cena."
#4
dokladnie PawelApollo, ale tak brakuje dowodu...
[Obrazek: why.png]
#5
   
Tutaj nadesłany ss od Hezzuxmiszczu
#6
(12-11-2019, 21:50)PawelApollo napisał(a):
(12-11-2019, 21:20)TheGamerDuck napisał(a): Witam.
 Po pierwsze na msg pisałem ci że skupuje prawie za darmo.
 Po drugie nie mam żadnych multikont, podczas logowania występuje kilka kont ale to dlatego ze gram z bratem na lan więc mamy 1 IP. 
Nie wprowadzam graczy w błąd, ponieważ na tabliczce było: S0.17
Jeśli dales tabliczke z S0.17 to nie zapoznales się z regulaminem serwera za tą kropkę  jest ban.
Przytoczę tutaj ten podpunkt ,,Zakazane jest tworzenie skupu który powoduje do problemów po między graczami, jak wstawianie kropki "." pomiędzy S a cena jak przykładowo S.20000 lub pomiędzy S dodatkowo zera i cena."

Specjalnie żeby nie było takich problemów to dałem S0.17 a nie S.17  
To 0 miało pokazać że jest przecinek. 
A jeżeli nawet tak nie można to jak mam skupowac ity poniżej 1$ ?
#7
Wlasnie dlatego, lepiej zebys sie dogadal z osoba oszukana przez cb. Lepiej ci to wyjdzie, trust me.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika