!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] Uaktualnienie wersji serwera | Event świąteczny.
#1
UAKTUALNIENIE WERSJI
Witam, czy kiedykolwiek serwer przejdzie aktualizacje do nowszej wersji? Aktualnie serwer jakby zatrzymał się w rozwoju rok mamy 2019 a wersja 1.7 i 1.8 wyszły w rokach 2013 oraz 2015. A już powoli wkracza 1.15. Doszło bardzo dużo fajnych bloków które mogłyby ulepszyć budowanie graczom. Wiem również że to może przynieść problemy jeśli się nie wykona kopii zapasowej i nie będzie to przetestowane dlatego dałbym opcje moderatorowi który myślę że się na tym zna Sandwichowi który by mógł na pobocznym serwerze przetestować czy pojawią się komplikacje.

EVENT ŚWIĄTECZNY
Drugą z moich propozycji jest event świąteczny by obudzić ludzi do rozgrywki a nie tylko grindowanie pieniędzy. Posiadam kilka pomysłów które mogą się spodobać:
- najładniejszy wystrój wyspy
- najładniejsza budowla świąteczna
- napis świąteczny sky-block
I wiele innych. Jeśli otrzymam ofertę zakupu pewnej rzeczy mógłbym sam zasponsorować nagrody np.
1. Ranga sVip na 60 dni wraz z 2 wybranymi spawneramprzez zwycięzce
2. Ranga sVip na 30 dni wraz z wybranym spawnerem bądź kolorem nicku wybranego przez zwycięzce
3. Ranga Vip na 30 dni wraz z   1 mln.
Jeśli administracji spodobał się pomysł zapraszam do napisania mi w prywatnej wiadomości na discordzie El Chefe#0001 ja odpiszę czy będę posiadał wystarczającą kwotę na nagrody ale pewnie tak.
#2
Bardzo fajny pomysł +1.
#3
Co do wersji tez jestem tego zdania chociaż lubie ta wersje.

Co do 2 propozycji zaproponowalem kiedys w listopadzie ale wyszły komplikacje o których nie powiem. Trzeba było by ugadac wszystkich z administracji i obgadać co i jak.
#4
Bardzo dobre pomysły odnośnie tego eventu do Gandy musialbys napisać chyba czy by się zgodził
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#5
h 00 jny gracz
#6
Odkopując stary temat - event świąteczny się odbył, ewentualnie różniąc się nagrodami, a aktualizacja wersji wciąż jest odrzucana przez Gandę z racji prawdopodobnie koniecznego utworzenia "nowej edycji" a założeniem tego serwera jest brak edycji. No i roboty jest masa.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika