!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Odzyskanie Konta Waznego dla mie
#11
Również na odblokowanie sklepu jestem stanowczo na nie. Według mnie nie powinien wrócić na serwer majątek dla gracza, który oszukiwał graczy na realne pieniądze by zdobyć konto w grze, a w innych przypadkach sprzedawał swoje konta za realne pieniądze.

P.S. Dlaczego dodałeś post z nowo utworzonego konta na forum, nie konta o tej samej nazwie, a raczej imieniu występującym w nazwie, z którego pisałeś na Dsc, a także do mnie na priv na forum? Smile Kolejna próba oszukania wszystkich i wymigania się kuzynem?
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#12
(11-25-2019, 23:37)Visus19 napisał(a): Również na odblokowanie sklepu jestem stanowczo na nie. Według mnie nie powinien wrócić na serwer majątek dla gracza, który oszukiwał graczy na realne pieniądze by zdobyć konto w grze, a w innych przypadkach sprzedawał swoje konta za realne pieniądze.

P.S. Dlaczego dodałeś post z nowo utworzonego konta na forum, nie konta o tej samej nazwie, a raczej imieniu występującym w nazwie, z którego pisałeś na Dsc, a także do mnie na priv na forum? Smile Kolejna próba oszukania wszystkich i wymigania się kuzynem?

XDD naprawde visus nie prosze cie juz wiecej o pisanie napisales ze jestes na NIE to jestes na nie i koniec .

Gdzie jest ban dla sprzedajacego ? mojemu kuzynowi konto? brak odpowiedzi ?
#13
Prosba o ub zostala odrzucona
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika