!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Odzyskanie Konta Waznego dla mie
#1
Stworek
Perm
Visus19
Nie
Prosze o un bana Poniewaz Jak juz pisalem wczesniej ze to moj kuzyn siedzial na moim koncie nie mam nic wspulego z tym Nawet bylem zaufany na serwer bo Bylem na wyspie Z SappHiron_ dodal mie bylo 0 scamu robilem wszystko az zdecydowalem ze opuszcze ich wyspe i nic nie wzielem tylko wlasne itemy co mi dal sapp
#2
(11-25-2019, 22:53)Ictusik. napisał(a): XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Slucham ?
#3
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane:
Za co zostało zbanowane?:
Od kogo z administracji dostałeś kare?:
Byleś już przedtem karany?:
Czemu prosisz o odbanowanie:


Proszę edytować post jako uzupełniony o wypełniony wzór - powyższa treść.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#4
Po 1 ictusik Mowie ci z ręka na sercu ze tak bylo i ucierpialem bardzo powaznie 
nie mialem nic wspulnego z tym Sad

Po 1 ictusik Mowie ci z ręka na sercu ze tak bylo i ucierpialem bardzo powaznie 
nie mialem nic wspulnego z tym Sad
#5
Dobrze, a teraz udowodnię Tobie to w kilku krokach na oczach wszystkich, żeby takie jazdy się tu nie powtarzały. Zacznijmy.

Rozpocząłeś handel kontami któremu uważnie się przyglądałem, bo coś mi nie grało z tym mnożeniem kasy, ciągłym znikaniem za nowymi nickami. I tak o to, wpłynęło do mnie pierwsze zgłoszenie. Konto miloshhhh przez chwilę widziałem w twoich rękach. Potem zmienia się właściciel, okazuje się że zostało sprzedane za cytuję:

"Pięć doładowań do plusa i konto brawl stars"- ss nie udostępnię z racji zachowania anonimowości.

Ale wtedy to było tylko słowo przeciw słowu, żadnego dowodu, nic. Wiec nic nie zostało z tym zrobione. Brak dowodów. Potem pojawiłeś się na koncie decad84, Grałeś sobie tam, było wszystko ok. Nie widziałem innych kont, ale tym bardziej obserwowałem po informacji o sprzedaży konta za realną kasę.

Potem pojawia się konto NerdusTV2, o którym wspomniałeś. Rozmowa z nim odbywa się konta eryczek na discordzie, konta decad84 na minecrafcie i pada wspomnienie na temat rzeczonego kuzyna Malineczka - również nick na minecrafcie. Jeśli nie masz nic przeciwko swojej anonimowości i nie będzie nic przeciw temu miał NerdusTV2 - wrzucę to tutaj jako dowód.

Propozycja - konto NerdusTV2 w zamian za psc na 100 czy tam 120 zł. Wymiana bez udziału administracji. Do wymiany dochodzi ale tylko... od jednej strony. Potwierdzone logami rozmowy z gry, jak również screnami rozmowy z discorda. Nie powiem, zainteresowałeś mnie panie kolego. Genialnie zaplanowany myk. Szukam dalej. Pisze późnym wieczorem do decad84 - już ma nowego właściciela, a kasa trafiła na konto Stworek. Piszę do Ciebie który grasz na tym koncie próbując cię podejść. Twierdzisz, że odkupiłeś to konto od GRACZA KTÓREGO NICKU NIE PAMIĘTASZ. Z dowodów ja je znam, więc testując cię podsuwam tobie zbliżone nicki....

Zagrałeś w moją grę. Udawałeś, że nie wiesz. Jak podałem pełny poprawny nick nieznanego konta, nagle cię olśniło że tak to ten gracz! No jak to, nie znałeś nicku konta kuzyna? No jak dla mnie to najzwyczajniej w świecie w żywe oczy kombinowałeś jak uciec od bana z zachowanymi itemami z przehandlowanych kont, skorzystać z posiadanej kasy za sprzedaż kont w grze. Plan genialny. Ale mam dla Ciebie złą informację. Trafiłeś na graczy, których oszukałeś i chcieli abyś też na tym ucierpiał.

W ten oto sposób - podtrzymuję bana, wszelkie dowody z racji utrzymania anonimowości trafiły na kanał administracji, co do sztuki zostały im udostępnione. W każdym wypadku ja ze swojej strony, jako banujący jestem na nie w sprawie unbana. Proszę o wypowiedź reszty administracji i zamknięcie tematu. Pozdrawiam.

#DRAMA #VisusDetektyw
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#6
ban zasluzony
blokada na sklep niezasluzona
wiec fajnie by bylo jakbyscie zdjeli mu chociaz blokade i sobie ladnie unbana kupi, ganda zarobi i kazdy bedzie zadowolony X D
Kuba_x06 dostal tez za to bana i nie dostal blokady na sklep www
pozdro SKRRRT
#7
Sharkz, na szczęście od decydowania o tym jest administracja. Posiadam wystarczająco wiele dowodów na to, by go ukarać nie za pojedyncze, pierwsze przewinienie jak w przypadku Kuba_x06, a za perfidną recydywkę. Czekam na odpowiedź reszty administracji.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#8
(11-25-2019, 23:19)Visus19 napisał(a): Sharkz, na szczęście od decydowania o tym jest administracja. Posiadam wystarczająco wiele dowodów na to, by go ukarać nie za pojedyncze, pierwsze przewinienie jak w przypadku Kuba_x06, a za perfidną recydywkę. Czekam na odpowiedź reszty administracji.

Moim zdaniem zasluzylem na bana ale nie na prema mam nadzieje ze reszta administracji jest innego zdania. Pozdrawiam
#9
Tłumaczenie kuzyn zrobił to nie jest tłumacznie. Takich wymówek nie przyjmujemy bo to jest oczywiste, że kłamiesz.
#10
(11-25-2019, 23:26)Sariel napisał(a): Tłumaczenie kuzyn zrobił to nie jest tłumacznie. Takich wymówek nie przyjmujemy bo to jest oczywiste, że kłamiesz.

Okej.A rozważcie o tym aby chociaż sklep odblokować bo na to nie zasłużyłem wsumie nawet na bana nie zasłużyłem tylko mój kuzyn ale jeżeli tak sadzisz okej. rozumiem nie musisz wieżyc

(11-25-2019, 23:31)UNBAN !!! napisał(a):
(11-25-2019, 23:26)Sariel napisał(a): Tłumaczenie kuzyn zrobił to nie jest tłumacznie. Takich wymówek nie przyjmujemy bo to jest oczywiste, że kłamiesz.

Okej.A rozważcie o tym aby chociaż sklep odblokować bo na to nie zasłużyłem wsumie nawet na bana nie zasłużyłem tylko mój kuzyn ale jeżeli tak sadzisz okej. rozumiem nie musisz wieżyc  
Ale mimo ze To szanuje ze Odpisales na prośbe o unbana


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika