!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga] na administracje
#11
(11-13-2019, 18:36)LeKuLa napisał(a): Gdybyś był inteligentny to byś wiedział że ja to nie ostry.

W skardze napisałeś inaczej
#12
(11-13-2019, 18:36)LeKuLa napisał(a): Gdybyś był inteligentny to byś wiedział że ja to nie ostry.

ty najwidoczniej nie pałasz inteligencja i myslisz ze kogos oszukasz.. tak samo z wiekiem ponad 20lat niby heh
[Obrazek: giphy.gif]
#13
(11-13-2019, 19:24)maks0033 napisał(a):
(11-13-2019, 18:36)LeKuLa napisał(a): Gdybyś był inteligentny to byś wiedział że ja to nie ostry.

ty najwidoczniej nie pałasz inteligencja i myslisz ze kogos oszukasz.. tak samo z wiekiem ponad 20lat niby heh
Konto Lekula zostało sprzedane i nie jest już własnością ostrego tak samo jak kasa i spawnery a co do wieku to moge potwierdzić ze ostry jest pełnoletni po przelewie sprawdziłem jego dane i prowadzi jakąś dzialnosc.
#14
(11-12-2019, 22:24)LeKuLa napisał(a): Nick ktory uzywasz na serwerze: Ostry25
Nick osoby ktora oskarzasz: cała administracja
Data wykroczenia: 12.11.2019r
Powod skargi: jak ja miałem bana na Ostry25 za handel psc i nie miałem blokady na sklep, kupiłem unbana to dostałem następnego bana? A jak Kuba_x06 dostał bana za handel psc to już mógł se kupić unbana i grać dalej? fajnie się bawicie?
Dowód: nie potrzeba

To czemu w skardze jest napisane:Nick ktory uzywasz na serwerze: Ostry25

Chyba się trochę pomyliłeś
#15
Nie napisze prawdziwego bo wleci ban za handel na dużą kwotę ^^
#16
to już potwierdza twoją niską inteligencje. Kolega ze szkoły kłamałby, że masz 13lat? nie sądze Damianku.
#17
(11-13-2019, 21:11)Ictusik. napisał(a): to już potwierdza twoją niską inteligencje. Kolega ze szkoły kłamałby, że masz 13lat? nie sądze Damianku.

Konto już nie jest ostrego już tłumaczyłem ty dalej nie potrafisz zrozumieć no ale czego się spodziewać po 15 latku ktory nie ma życia poza komputerem.
#18
XDDDDDD,
-nick na serwerze:Ostry25
-posługujesz sie jego nickiem na forum
-jestes uposledzony
-sugerujesz ze nie mam zycia, bo gram sobie trochę na skyblocku
=13Letni Damianek we wlasnej osobie ;]
#19
(11-13-2019, 21:43)Ictusik. napisał(a): XDDDDDD,
-nick na serwerze:Ostry25
-posługujesz sie jego nickiem na forum
-jestes uposledzony
-sugerujesz ze nie mam zycia, bo gram sobie trochę na skyblocku
=13Letni Damianek we wlasnej osobie ;]

Pisałem już wyżej dlaczego nie podam prawdziwego nicku, nick wraz z kontem i hasłami mi sprzedał też pisałem, upośledzony? póki co to ty tutaj rozkręcasz gówno-burze jak afera zbożowa na wykopie, trochę? parę godzin i wirtualne podrywanie dziewczyn to ja nie wiem czy to takie dobre, zrób coś takiego w realu bardziej przydatne :|
#20
Ty serio myślisz, że nie wiemy, że jesteś ostry?

Nikt Ci nie uwierzy w te bajeczki


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika