!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga] na administracje
#21
Wierz w co chcesz, Twoja sprawa.
#22
dasd xD
#23
(11-13-2019, 20:51)LeKuLa napisał(a): Nie napisze prawdziwego bo wleci ban za handel na dużą kwotę ^^

Jak już rozmawiamy o kwotach
https://imgur.com/4sHiVks

Ps. To jest jedna z ośmiu takich samych rat.
#24
(11-13-2019, 23:06)GgGgG napisał(a):
(11-13-2019, 20:51)LeKuLa napisał(a): Nie napisze prawdziwego bo wleci ban za handel na dużą kwotę ^^

Jak już rozmawiamy o kwotach
https://imgur.com/4sHiVks

Ps. To jest jedna z ośmiu takich samych rat

220 zł to jest praktycznie nic ja dziennie potrafię tyle wydać na jedzenie nawet paliwo do samochodu u mnie kosztuje ponad 280zl i serio ok 1500zl nie mogłeś normalnie zapłacić tylko w raty? XD
#25
Xd ostry przestań kłamać
[Obrazek: giphy.gif]
#26
(11-14-2019, 13:32)maks0033 napisał(a): Xd ostry przestań kłamać

Już Wam tłumaczyłem, że Ostry wszystko sprzedał.
#27
nikt by nie kupił 50 spawnerow i gowno wysepki za 1500zł, kogo tu chcesz oszukac lbie ;d
#28
Temat do zamknięcia. Osoba zbanowana to nie osoba oskarżająca wedle twierdzeń twórcy tematu. Brak podstawy do kontynuowania dyskusji i tworzenia niepotrzebnych sporów pomiędzy użytkownikami.

Według mnie konto na którym gra obecnie gracz LeKuLa jeśli zostanie wykryte również powinno zostać zbanowane. jako że obecny właściciel chwali się na prawo i lewo że środki wykorzystywane na koncie zostały zakupione za realne pieniądze.

Pozdrawiam i mówię:

Bye Bye
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#29
Polecam sobie kupic korek i usiasc na nim zeby trafilo tam gdzie jest najglosniej. Zamykam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika