!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga] na administracje
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: Ostry25
Nick osoby ktora oskarzasz: cała administracja
Data wykroczenia: 12.11.2019r
Powod skargi: jak ja miałem bana na Ostry25 za handel psc i nie miałem blokady na sklep, kupiłem unbana to dostałem następnego bana? A jak Kuba_x06 dostał bana za handel psc to już mógł se kupić unbana i grać dalej? fajnie się bawicie?
Dowód: nie potrzeba
#2
(11-12-2019, 22:24)LeKuLa napisał(a): Nick ktory uzywasz na serwerze: Ostry25
Nick osoby ktora oskarzasz: cała administracja
Data wykroczenia: 12.11.2019r
Powod skargi: jak ja miałem bana na Ostry25 za handel psc i nie miałem blokady na sklep, kupiłem unbana to dostałem następnego bana? A jak Kuba_x06 dostał bana za handel psc to już mógł se kupić unbana i grać dalej? fajnie się bawicie?
Dowód: nie potrzeba
Ja nigdy przedtem nie byłem karany. Ty jesteś recydywistą. Nie pamiętasz twojej pierwszej afery kiedy chciałeś sprzedać konto za real? Też UB kupiłeś. Za drugim razem Ci już nie odpuścili.
#3
Co z tego, blokady na konto nie otrzymałeś a dostałeś bana za to samo i mogłeś kupić UB (handel real zawsze blokada na konto) a ja nie mogłem, fajnie co nie?
#4
Po pierwsze to była próba handlu co oznacza, że do niego nie doszło. Po drugie ty za próbę handlu byłeś karany dwa razy. Za pierwszym razem normalnie UB kupiłeś i dalej grałeś. Popełniłeś dwa razy ten sam błąd.
#5
Co z tego jak ma być blokada za takie coś to niech będzie wtedy się obeszło bez blokady bo ganda nie odpowiedział :>
#6
z y c i e
#7
Robisz skargę na administrację na forum które prowadzi moderator? nie zmądrzałeś Damianek
#8
Skarga jest po to, żeby wyciągneli jakieś wnioski z tego i coś zrobili, a nie tylko faworka i samowolka Smile ps. mam inaczej na imię, ale ok.
#9
Faworyzacja na tym serwerze jak dla mnie aktualnie nie występuje, nie rozpędzaj się z oskarzeniami. Dostałeś raz bana, mimo drugiej szansy bez blokady sklepu zrobiłeś drugi raz to samo. Po drugie, jesteś krzykaczem i nie raz podpadałeś. Osoba której używasz jako argumentu do skargi nigdy nie była karana. To troszkę zmienia postać rzeczy hmm? Skarga do odrzucenia, oskarzenia bez podstawne.

P.S. Ty nie odszedles z serwera? Tyle krzyku że już nie będziesz grał jak nie dostaniesz ub. Ub nie ma, jak masz krzyczeć to idź sobie. Krzyżyk na drogę :kappa:
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#10
Gdybyś był inteligentny to byś wiedział że ja to nie ostry.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika