!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga] QT_Kaczor
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze:Kuba_x06
Nick osoby ktora oskarzasz: QT_Kaczor
Data wykroczenia: 14.11.2019
Powod skargi:Ja wiem, że on za to bana nie dostanie ale prosiłbym o porozmawianie z tą osobą. Tworzy sklepy ze skórą w których całe eq kosztuje 150k tak aby wyłudzać od graczy $.
Dowód:lss


Załączone pliki Miniatury
               
#2
Na razie powiedział, że mi odda.

Zobaczymy czy dostanę. Jeśli tak to skarga nieaktualna.
#3
A ja dodam od siebie że mam dowody na oszustwa wlasnie na tej krowiarce jak reklamuje zupelnie inna cene. Więc od siebie dorzuce prośbę o nie zamykanie skargi ponieważ jeżeli gracz kuba nie otrzyma spowrotem $ zgłosze ssy jak i ja stracilem na tym hajs tylko już w moim wypadku pisal wgl inna cena niz ma na jakiejkolwiek tabliczce i udawal ze nie zna swoich cen.
[Obrazek: giphy.gif]
#4
Dobra oddał $$

Moja skarga nieaktualna
#5
Ceny skontrolowane i zmienione, jeśli zostanie przywrócona cena na jednej z tabliczek jako inna, niż ceny na wszystkich pozostałych, co jest bezpośrednią próba oszukiwania graczy, a nie ustawieniem własnej ceny, zostaną nałożone kary. Osobom poszkodowanym oskarżony powinien zwrócić różnicę w wykorzystanej kasie.

Pouczenie dla wszystkich -
Według mojej opinii i rozumowania definiując "mam własne ceny" to:

Gracz ustala własne ceny dla sprzedawanego towaru i zgodnie z ustaloną ceną sprzedaje ten towar, niezależnie od tego ilukrotnie jest on wystawiony.

Przykład:

Jeśli sprzedaję na jednej skrzyni skórę w cenie 650 za 100, i 6500 za 1000, to na kolejnej skrzyni, za zakup 2300 sztuk powinna zostać ustawiona cena 14950. Dopuszczalne są drobne różnice w cenie, np. wystawienie tego za 14500 w ramach zakupu hurtowego.

Posiadając na wyspie 30 skrzynek ze skórą i sprzedając ją po 650 za 100, jeśli na jednej z nich pojawi się nagle cena 6500 za 100, wynikająca z błędu - wymagany zwrot różnicy i NATYCHMIASTOWA naprawa błędu. Inaczej powinno to zostać potraktowane jako zwyczajny SCAM. W związku z powyższym, zgodnie ze wzorem będą przez moją osobę nakładane kary.

Nie, QT_Kaczorze, 5 dni to nie jest tydzień, masz rację. Ale nie jest to też natychmiastowa reakcja.

Pozdrawiam
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika