!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znikające ramki na przedmiot
#1
Mój problem polega na tym, że często znikają mi ramki na przedmioty oraz itemy w nich. Nie wiem o co z tym chodzi. Pierwszy raz spotkałem się z tym problemem przed wakacjami, kiedy to w moim starym sklepie zniknęło pół ściany podpisów. Miałem ten problem również w nowym sklepie. Nad skrzynkami ze sklepem miałem ramki które pokazywały jaki przedmiot jest na sprzedaż. Zgłaszam ten problem, ponieważ straciłem tym razem sporo podpisów. Nie był to nikt z wyspy, ponieważ jedyna osoba która jest dodana do wyspy była ostatnio wczoraj.Nick tej osoby to Alfonso. Konto Michal_x08 należy do mnie. Prosiłbym o wyjaśnienie tej sprawy. Przesyłem screena na którym jest widoczne, że straciłem 9 podpisów.

Dodam jeszcze, że obok w ramkach były 3 moje podpisy. One również zniknęły.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Również takie błędy miałem lecz ustąpiły. Raczej nic się z tym nie da zrobić więc trzeba grać dalej i sie nie przejmować. Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
dzięki, również pozdrawiam
Odpowiedz
#4
To nie jest taki blad iz "a tam zniknie".
Jak wiem to ma zwiazane z limitem ktore jest nadane na serwer, bo ramki bardzo mocno bija tez serwer dlatego pewnie je Gandaflux ograniczyl
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#5
Czyli trzymanie wartościowych przedmiotów w ramkach nie jest do końca bezpieczne jeśli dobrze rozumiem tak?
Odpowiedz
#6
no tak, ja stracilem kilka kilofow gandy i map dzieki "zniknięciu ramek"
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika