!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burnout Revenge
#1
Hejka,

moze troche FLASHBACK:

Wczoraj uruchomilem mojego brata stara konsole playstation 2 (ta gruba wersje, czyli baaardzo stara ktora juz nie raz naprawialem bo sie naped pozegnal).
Oczywiscie zachcialo mi sie jakies wyscigowki, cos kompletnie innego. To otworzylem pudelko od Burnout Revenge tylko jednak nie musialem bo brat zmodyfikowal konsole i tam ma 250GB SSD walniete i tam juz kopie gry zrobil XD....

Wracajac do tego, chcialem moj SAVE odpalic, tylko go na kartach pamieci nie bylo (Te pamieci originalne 8MB, tak dzieciaki, kiedys karty kilkanascie razy wieksze i grubsze mialy taka pamiec).

Powiedzialem sobie, a tam zagramy se od nowa. Odrazu standardowe auto na start z misja niszczenia traffikow, zeby zdobywac kase zanim czas minie i "wybuchne". Najlepsze w tym, ze odrazu przy pierwszej misji odpalila sie najlepsza muzyka ktora jest w tej grze i tutaj podlinkuje. Stare gry sa super!

[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#2
Nieźle ja tam preferuje pegasusa strzelanie do kaczek.
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika