!Rejestracja Zamknieta!
Ankieta: czy jestes za wprowadzeniem takiego handlu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
jestem za
71.43%
10 71.43%
jestem przeciw
28.57%
4 28.57%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] handel wyspami (kontami)
#11
Jestem na nie, niepotrzebne mieszanie, Gandadlux pomniejszył wyspy a wy chcecie zrobić po 3 na gracza. Niepotrzebne zamieszanie i problemy by to wprowadziło.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#12
(07-15-2018, 11:16)Marsu napisał(a): Jestem na nie, niepotrzebne mieszanie, Gandadlux pomniejszył wyspy a wy chcecie zrobić po 3 na gracza. Niepotrzebne zamieszanie i problemy by to wprowadziło.

sorki że zapytam
czemu jesteś przeciwny wszystkiemu? po co ta zakładka "propozycje" skoro tobie wszystko przeszkadza?
#13
Ehhh....

Komus sie cos podoba lub komus nie lulciuk, moze wszystko sie Marsowi na ten moment nie podoba, wiec niech tak juz bedzie ^^.
[Obrazek: why.png]
#14
Jak się komuś odejmuje reputację?

(07-15-2018, 11:16)Marsu napisał(a): Jestem na nie, niepotrzebne mieszanie, Gandadlux pomniejszył wyspy a wy chcecie zrobić po 3 na gracza. Niepotrzebne zamieszanie i problemy by to wprowadziło.

Większości graczom chodzi o komendę /is sell.
#15
Baris26

JA to wylaczylem.... I chyba wlasnie dlatego to wylaczylem....
[Obrazek: why.png]
#16
Czemu Mars ma 43 reputacji, a ja 0?
#17
Tylko konta z potwierdzonym e mailem mogły by sprzedawać kupować wyspy i jakaś wiadomość na email wtedy by szła ale to raczej mało wykonalne
#18
Jeśli pomysł jest głupi lub zniszczyłby ekonomię to się nie dziw, że jestem na nie i nie patrz tylko pod siebie żeby tylko tobie było najlepiej. Sprzedawać wyspy możesz w panelu www za opłatą, jest to dobre, wyobrażasz sobie /ja sell i damrowe zmiany wyspy co chwilę maszynka by oszalała a scamerzy z zachwytu. 3 wyspy? Za mało miejsca macie na kaktusiarki j dyniarki? Jakoś narazie nie widzę za dużo wysp pod wygląd. Narzekacie na lagi a chcecie je powiększyć. Wypowiadałem się w raptem 4-5 postach i twierdzis, że jestestem "we wszystkim" na nie. Są ważniejsze rzeczy do naprawy i dodania niż jakieś bezsensowne "happyhour"
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika