!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga] Dostałem mute na 3 godziny za.....
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: pawelup123
Nick osoby ktora oskarzasz: Ktoś z administracji serwera
Data wykroczenia: 2019-10-14
Powod skargi: Dostałem mute za napisanie jednej wiadomośći na czacie. A wiadomość wyglądała tak -> /me Zapraszam na licytacje magazynów Pisać /is visit pawelup123
Dowód: [b]Dostałem mute za napisanie jednej wiadomośći na czacie -> https://youtu.be/QL-fIPA8Pbk[/b]






-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do sklepu i skupu Pisać /is visit pawelup123
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#2
Dostales ogolnie za licytacje, moze za bardzo spamiles?
Zawolam Sariela, bo on ci nadal,
[Obrazek: why.png]
#3
Cały dzień spamiliście wojnami magazynowymi ( mniejsza z tym ze połowa z nich to scamy), więc zarządziłem, że do końca tamtego dni nie ma już być licytacji magazynowych. Nie posłuchałeś się, a że twoja lista kar wygląda jak wygląda to dostałeś 3h.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika