!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#11
[quote pid='586' dateline='1535554756']
 Karta Rekrutacyjna



Twój główny nick na serwerze:Mendoza



WiekBig Grinzisiaj 16.Smile



Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Wolnym czasie lubie pomagać tacie.Uczęszczam także na teningi piłki nożnej.



Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?Gram około 2-3lat.Grałem na innych nickach takich jak KaroloGames.Pamiętam jeszcze stary spawn.Wink



Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Oczywiście , że tak.



Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Myślę ,że dobrze się rozmumiemy.



Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym zostać helperem ,ponieważ lubie pomagać innym.I znam dużo komend.



Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Gdybym wygrał 1mln napewno jakoś częsć tej kwoty przeznaczył bym do schroniska dla zwierząt ,ponieważ bardzo lubie zwierzęta.Napewno podzielił bym się także z rodzino bo dzięki niej jestem na świecie.Zainwestował bym także w nowy komputer oraz klawiature czy myszkę.


Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Pierwsze co to patrze na mech ,ponieważ dzięki niemu można zobaczyć kierunki geograficzne.Gdyby jednak nie widział o tym sposobie spróbował bym usłyszeć jakieś dzwieki samochodu.Może koło tego lasu jest jakaś droga.Mógłbym także krzyczeć.
[/quote]
#12
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Gerther

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
- Siatkówka, elektronika, kolejnictwo, ludzie. Najbardziej lubię uprawiać sport i spotykać się ze znajomymi.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
- Od kwietnia/maja 2013 roku

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
- Nie jestem w stanie być nieaktywny.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
- Bardzo dobry, nie było problemu żeby ktoś z administracji mi nie odpisał prywatnie na skype/fb czy to na serwerze.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
- Oprócz moich zainteresowan które wypisałem powyżej, oprócz roku szkolnego, który się zaczyna 3 września chciałbym mieć jakąś odskocznię od rzeczywistości w tym przypadku bycie Helperem na tym serwerze. Myślę że nie miałbym z tym problemu, ponieważ znam serwer bardzo dobrze od spraw technicznych jak i ogólnych. Jeśli ktoś byłby ciekawy, a wiem że byłby - to mogę poświęcić na serwer 2h dziennie, w weekendy nawet 4-5 lub więcej jak życie pozwoli. Jak nie dostanę tej rangi to trudno, mogę sobie znaleźć inne zajęcie - niekoniecznie lepsze ale również przyjemne Smile

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
- Wykupie ten serwer, założę działalność (takowa już w planach) i się milion będzie sam mnożył :>
(No i fajny PC, dom i dziewczyny (bo one to lubią)) Smile

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?
- Zawracam, i idę tam - skąd przyszedłem.
Smile
#13
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze:Mendoza

WiekBig Grinzisiaj 16.Smile

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Wolnym czasie lubie pomagać tacie.Uczęszczam także na teningi piłki nożnej.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?Gram około 2-3lat.Grałem na innych nickach takich jak KaroloGames.Pamiętam jeszcze stary spawn.WinkCodziennie po 3-4 godz.Kończe gre o około 2 w nocy.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Oczywiście , że tak.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Myślę ,że dobrze się rozmumiemy.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym zostać helperem ,ponieważ lubie pomagać innym.I znam dużo komend.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Gdybym wygrał 1mln napewno jakoś częsć tej kwoty przeznaczył bym do schroniska dla zwierząt ,ponieważ bardzo lubie zwierzęta.Napewno podzielił bym się także z rodzino bo dzięki niej jestem na świecie.Zainwestował bym także w nowy komputer oraz klawiature czy myszkę.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Pierwsze co to patrze na mech ,ponieważ dzięki niemu można zobaczyć kierunki geograficzne.Gdyby jednak nie widział o tym sposobie spróbował bym usłyszeć jakieś dzwięki samochodu.Może koło tego lasu jest jakaś droga.Mógłbym także krzyczeć.
#14
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Futurioo

Wiek: 17 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Modelarstwo kartonowe tzw. Pepakura bądź też robię na warsztacie Smile
Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
Od  2 lat  no tak 2-3h to norma w weekendy czy coś to 12-14h
Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
Mógłbym siedzieć  i pomagać nie ma żadnego problemu Smile
Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
Dobry kontakt miałem z starą administracją a z teraźniejszą nie miałem zatargów
Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
 Gdyż  zawsze mnie coś takiego interesowało 
Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
Kupię drukarkę 3d (xd)  Kupie kilka starych autek i odnowie golfa 2 z 88 
Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Uwaga odpowiedź zaskoczy  większość 


Szukam wyjścia Smile
#15
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Gerther

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
- Siatkówka, elektronika, kolejnictwo, ludzie. Najbardziej lubię uprawiać sport i spotykać się ze znajomymi.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
- Od kwietnia/maja 2013 roku (Konta Lucek666, Grands, Givenchex)

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
- Nie jestem w stanie być nieaktywny.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
- Bardzo dobry, nie było problemu żeby ktoś z administracji mi nie odpisał prywatnie na skype/fb czy to na serwerze.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
- Oprócz moich zainteresowan które wypisałem powyżej, oprócz roku szkolnego, który się zaczyna 3 września chciałbym mieć jakąś odskocznię od rzeczywistości w tym przypadku bycie Helperem na tym serwerze. Myślę że nie miałbym z tym problemu, ponieważ znam serwer bardzo dobrze od spraw technicznych jak i ogólnych. Jeśli ktoś byłby ciekawy, a wiem że byłby - to mogę poświęcić na serwer 2h dziennie, w weekendy nawet 4-5 lub więcej jak życie pozwoli. Jak nie dostanę tej rangi to trudno, mogę sobie znaleźć inne zajęcie - niekoniecznie lepsze ale również przyjemne  Smile

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
- Wykupie ten serwer, założę działalność (takowa już w planach) i się milion będzie sam mnożył :>
(No i fajny PC, dom i dziewczyny (bo one to lubią)) Smile

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?
- Zawracam, i idę tam - skąd przyszedłem.

Pozdrawiam.
Smile
#16
~Karta Rekrutacyjna~
Twój główny nick na serwerze: kuba374

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w wolnym czasie: Pasjonuje się piłką nożną, gram w klubie, a poza tym to bardzo lubię grać na gitarze, pianinie, spędzać czas z przyjaciółmi oraz grać w przeróżnego rodzaju gry.

Od kiedy i jak często grasz na serwerze: Na serwerze gram od przełomu lat 2013/14. W 2015 roku moje konto zostało zchakowane, aczkolwiek udało mi się je odzyskać (do dzisiaj nie wiem jakim cudem, po prostu wszedłem na innym urządzeniu i zalogowałem się normalnie Tongue). Na serwerze aktywny jestem codziennie, czasami nawet po parę godzin, no chyba że mnie nie ma w domu to nie mam możliwości wejścia.

Czy jesteś w stanie być aktywnym na serwerowym ts-ie, discordzie: Otóż z Discordem nie ma najmniejszego problemu, ts-a nie mam, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby go założyć Wink

Jaki masz kontakt z administracją serwera?: Aktualnie to dobry, aczkolwiek związany tylko rozmawianiem (pisanie) za pośrednictwem serwera, ponieważ na Discordzie rzadko ktoś jest, a jak pisałem powyżej ts-a póki co nie posiadam.

Dlaczego chcesz zostać helperem?: Myślę, że głównym powodem motywującym mnie do napisania tego podania jest chęć pomocy dla graczy początkujących i nie tylko. Niestety często spotykam się z różnego rodzaju wyzwiskami na serwerze, aczkolwiek nic nie mogę na to poradzić. Sądzę, że ranga helpera bardzo by mi w tym pomogła. Poza tym bardzo lubię ten serwer, łącze go z wieloma wspomnieniami i myślę, że taka osoba jak ja mogła by mu być potrzebna Wink

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych: Zapewne co najmniej 80% tej sumy oddałbym na instytucje charytatywne (bądź wspomógł bym mój ukochany klub, Wisłę Kraków Big Grin) a resztę kwoty zachowałbym w razie jakiegoś wypadku, choroby albo innego nieszczęścia.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz? : Według mnie kluczową rzeczą jest chodzenie w jednym kierunku, aby nie kręcić się w kółko. Kierunek ten możemy wyznaczyć m.in. na podstawie położenia słońca, albo dokładnie obserwując drzewa. Poza tym dobrze było by znaleźć jakieś linie wysokiego napięcia, bowiem te prowadzić muszą do pobliskiej leśniczówki.

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone Smile
Pozdrawiam
~kuba374 Smile
#17
Twój główny nick na serwerze: Virsu

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię pojeździć crossami z kolegami . W wakacje sobie dorabiam sobie w kawiarni . Pomagam tacie który jest stolarzem w wolne dni .

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: od 3 lat 5-10h w wakacje oraz ok. 4-5h podczas szkoły 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Tak jestem aktywny na takich programach do rozmów

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Miałem dobry kontakt z starą administracją ale myśle że z teraźniejszą też się będę dobrze dogadywał Wink

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Ponieważ byłem na wielu serwerach w administracji , mniejszych , większych . I zauważyłem że została otworzona rekrutacja to pisze Wink

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?: 50% wydałbym na domy dziecka a za reszte bym otworzył własną kawiarnie

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? : Szukam drogi następnie czekam na  jakiś samochód który by mnie zawiózł do mieszkania .
#18
Karta Rekrutacyjna


Twój główny nick na serwerze: natarmen

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grac w gry komputerowe , spotykac sie ze znajomymi, uprawiac sport

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? : Gram od poczatku roku 2013

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? : Posiadam oby dwa komunikatory glosowe wiec tak jak najbardziej

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? : Ogolnie dobry bez wiekszych problemow , jestem przyjacielski wiec dogaguje sie latwo

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Chce zostac helperem dlatego ze gram na tym serwerze bardzo dlugo i znam go na pamiec, bardzo lubie pomagac graczom i jestem cierpliwy, mialem juz serwery wiec znam sie na rangach administracyjnych, moge pomoc temu serwerowi w rozwijaniu sie . Mam kanal na Youtube ktory moge poswiecic nagrywaniu na serwerze.


Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?: Porozdaje rodzinie , potrzebujacym rodzicom, i zainwestuje w cos co mi bedzie przynosic zysk 

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Wyjde z niego : po dzwieku aut dojde do drogi a jak nie to umiem odnales kierunek dzieki pniu drewa no chyba ze bede mial kompas to bedzie latwiej Big Grin
#19
Twój główny nick na serwerze: TheEndiPL

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Programowanie (java, C++, C#, PHP i cały web), jazda na rowerze, elektronika

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?: Gram od wielu lat, ok. rok 2013, po drodze zmieniałem kilka razy nick i wyspę. Aktywny jestem często, praktycznie co dzień po kilka  godzin, często też w porach nocnych, zdarzały mi się dłuższe przerwy ze względu na brak pomysłów na wyspie, ale uważam, że z rangą HELP, nie będzie mi się nudzić Smile

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Oczywiście, po kilka godzin dziennie

Jaki masz kontakt z administracją serwera?: Często nawiązuje rozmowę z moderatorami serwera.

Dlaczego chcesz zostać Helperem?: Tak jak wyżej wspominałem, jestem dłuższym graczem tego serwera, zawsze chciałem móc go pilnować, często pomagam graczom na serwerze jeśli mają jakiś problem, w razie błędów ortograficznych na chacie, nigdy nie reaguje agresywnie, zawsze staram się wytłumaczyć gdzie popełniono błąd.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?: Zainwestowałbym w jakąś firmę elektroniczno-informatyczną. Marzy mi się w przyszłości otworzyć wielką serwerownie.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?: Staram się zachować spokój, kierować się w jednym kierunku, szukać jakiś wskazówek oraz odnaleźć jakieś szlaki.
#20
Heart 
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Vasylek

Wiek: 14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Bardzo lubię gry komputerowe w które az za dużo gram, próbuje bawić się przeróżnymi komendami w cmd, bądź wychodzę z przyjaciółmi na miasto. Interesuje się informatyką po rodzicach-informatykach którzy zarazili mnie fascynacją nad komputerami różnych rodzajów, od tych retro z w95 az po te z w10.


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: zacząłem grać dawno, może w 2014 roku? od 2016r. miałem przerwę dwuletnią, po której powróciłem i gram po kilka godzin dziennie od lipca.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Jestem ciągle aktywny na discordzie, Teamspeaka także mam włączonego w razie jakichś problemów Smile

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Myślę, że dobry, zawsze się z każdym dogaduję. Big Grin

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Chciałbym zostać helperem aby pomagać administracji w pilnowaniu porządku na serwerze, który zakłócają niektórzy gracze, którzy wyzywają kogo popadnie, oraz pomagać tym, którzy czują się z jakąś sprawą pokrzywdzeni. Jako iż jestem bardzo aktywnym graczem, oraz zawsze gdy gracze pytają o komendy, i różne rzeczy typu: "ile kosztuje SVIP" zawsze na nie odpowiadam, ponieważ nie chcę aby administracja się na ten temat co chwilę wypowiadała, gdyż mają większe sprawy na głowie. Myślę, że będę dobrze sprawował się na tej posadzie.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?:Jakbym wygrał milion złotych myślę że wpłaciłbym większość pieniędzy na lokatę, aby wypłacić te pieniądze jak będę pełnoletni. Po osiągnięciu pełnoletności zainwestowałbym te pieniądze we własną firmę i planuję zostać młodym biznesmenem.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?: Zachowuje zimną krew i zaczynam szukać drogi asfaltowej, gdy już taką znajdę próbuje zatrzymać jakieś auto, poprosić o dokładną lokalizacje i skorzystanie z telefonu i zamówienie taksówki, czy zadzwonienie do przyjaciela aby po mnie przyjechał.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika