!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnowienie Forum
#1
Hejka,

no to tak. Jest powod czemu zadaje ta propozycje.

Nie wiem jak wy, ale design nie pasuje do tematyki minecrafta (ale przynajmiej byl lepszy od stardardowego).
A ten design nie pozwala na update forum, bo inaczej sie wysypuje (bo duzo zmienili).

Dlatego pytanie proste z mojej strony: Odnowienie forum z nowym designem? (wlasnym)

Jesli tak to: Jak mialoby by okolo wygladac
Jesli nie: To moze powiedz czemu i co ci sie na ten moment podoba.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#2
No więc po groźbach od Sandwicha, opiszę swój pomysł wręcz spróbuje go narysować.
Mianowicie wpadłem na pomysł aby ujednolicić stronę sky'a z forum serwera.
Tak aby wszystko załatwić na jednej stronie, bez wchodzenia w inne strony czy coś.

Spróbuje to naszkicować tak abyśmy się wszyscy zrozumieli Wink
https://imgur.com/a/m630ZzA

Wiem wygląda to mega prowizorycznie ale nie jestem grafikiem a chodziło mi o zrobienie szkicu a nie całego projektu.

Wydaje mi się że stworzenie czegoś takiego będzie dużo wygodniejsze w poruszaniu się, dużo ładniejsze a przede wszystkim będzie można fajnie wykorzystać np. kursor w kształcie strzały z minecraft. Grafikę w tle itd itd.
Odpowiedz
#3
Fajnie było by mieć nowe forum, właśnie takie minecraftowe, szczególnie pasowałoby danie jako tła bloku dirta albo skyblocka, w tematyce serwera. Na pewno nie jestem jednak fanem pomysłu z połączeniem wszystkiego, strona to miejsce gdzie znajdziemy najważniejsze informacje o np. rzeczach za pln, na taką jakby reklamę serwera, tu mogą się dziać różne rzeczy, ten kto wszedł by raczej sprawdzi zakladke forum a tu nagle (przytocze dzial ze "smietnika") widzi jak ktos denerwuje sie na moderatora i na odwrot, racze sie kloca. To odrzuca ludzi. A forum to również miejsce gdzie rozmawiasz, adminstracja informuje, gracze sobie nawzajem pomagają, przedstawiają pomysły, czego według mnie nie powinno być na stronie.
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika