!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dalej? [SERWER]
#1
Elo, co dalej z tym serwerem gdzie Ci ludzie uciekli jaki był powód tak nagłego odejścia stałych 60 ludzi. 

Tyle lat serwer na rynku, raz lepsze raz gorsze chwile ale tak jak jest teraz jeszcze nie było. Wróciłem po przerwie na serwer ale takiego obrotu spraw sie nie spodziewałem. Mogę prosić o wypowiedź administracji?
Odpowiedz
#2
Pisałem dzisiaj z Sandwichem bo widziałem że pisał coś na ten temat na ogólnym dc i napisał mi że serwer na pewno nie będzie zamknięty. Co więcej? nie wiem. Gdyby nie moje afk + fade na serwerze było by aż 0 ludzi.
Odpowiedz
#3
Serwer ma swoje lata, kazdy powoli oczekiwal tego ze kiedys ten serwer bedzie pusty.
Ewentualnie moze beda jakies plany, tylko na ten moment nie sa mi wiadome.

Gandaflux zagwarantowal, ze serwer nie zostanie zamkniety. Bo na serwer minecrafta siedzi na serwerze, na ktorym swoja firme zasila.
Wiec serwer upadnie? Watpie. Pusty jest... no niestety jest....
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#4
A dlaczego jest coraz mniej graczy hmm?

Może monotonia robienie tej samej rzeczy 1000 razy, może stawianie beaconów jest nudne a może zarabianie na nie ? A może punktacja.  Odpowiedzi jest wiele a rozwiązań jeszcze więcej
[Obrazek: c42cbf877bc46.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika