!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#1
    Nick ktory uzywasz na serwerze: Malter
Nick osoby ktora oskarzasz: Yasotaro
Data wykroczenia: 08.04.2020
Powod skargi: Dostałem od niego kick'a za darmo jakiś gracz napisał cytuje ''mefedron to...'' a ja nie widząc tego napisałem Kobieta do gracza BaQuene, po czym dostałem kicka a on nie umie przyznać się do błędu.
Dodam też, że pisałeś do gracza na chacie cytuje ''SS'Y to nie żaden dowód.

Dowód:l
#2
Nie widząc tego? "nie chce znac" - przytoczyłeś następne słowa z piosenki pomijając wulgaryzmy, czyli jednak widziałeś : x
Po moim zapytaniu odnoszącym się do spade'a, odpisałes kobieta. Znając tekst piosenki nastepujace słowo to "szmata", ty odpisałęs kobieta co w moim rozumowaniu oznacza obraze szmata-kobieta
#3
Ja jako kobieta czuję się po wypowiedzi HELPERA obrażona, ponieważ porównał on kobiety do szmat. Yasotaro może się jedynie domyślać i spekulować, iż chodzi o piosenkę, lecz nie może być tego w 100% pewien. JA, czytając w tamtym momencie co sie działo na czacie nie poczułam się obrażona, ponieważ moim zdaniem Malter nie napisał nic złego co, by mogło obrazić płeć żeńską. Więc Yasotaro tutaj nie ma racji, bo nie ma dowodów na to, że chodziło o jakąś piosenkę. Pozdrawiam, dla czytających życzę miłego dnia :*
#4
+1 Paulaaaaa
#5
Dodam kilka słów od siebie, najlepiej krótko Yasotaro szczególnie do ciebie.Moim zdaniem i nie tylko moim na twoje miejsce jest na pewno ktoś ''godny'' Dlaczego?
Dla jakiego helpera, Dowód w kształcie SS nie jest dowodem, gdzie czarno na białym było napisane, że koleżanka wyżej została okradziona na 20 milionów waluty serwerowej (20kk).
PS. Nie widziałem co pisze ''spade2004'' tylko napisałem do BaQuene ''Kobieta'' a to ty stwierdziłeś samemu i to źle, że to tekst piosenki.Skończ się wypierać bo za wiele błędów popełniasz jako HELPER.

Pozdrawiam Malter.
#6
Jak dla mnie to coś grubo Malter kręcisz, bo jak dla mnie czytając najlogiczniej tą wypowiedź, to...

odpowiedź "nie chce znać" jest poza tematem i dotyczy prawdopodobnie rozmowy z innym graczem
Po tym jak Yasotaro zapytał "no co? xd" odpisałeś najpierw "XD" które wszyscy wiemy co znaczy, następnie kobieta.

Jeżeli faktycznie istnieje taka piosenka i Yasotaro sobie to tak skojarzył - to według mnie reakcja odpowiednia. To tylko kick, delikatnie upomnienie. Nie warn, nie mute, nie kara która pozostawia ślad lub jest długo trwala.

W mojej opinii reakcja poprawna, a upomnienie w odpowiednim stylu. I na tym zamknąłbym temat.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#7
(04-08-2020, 18:53)Visus19 napisał(a): Jak dla mnie to coś grubo Malter kręcisz, bo jak dla mnie czytając najlogiczniej tą wypowiedź, to...

odpowiedź "nie chce znać" jest poza tematem i dotyczy prawdopodobnie rozmowy z innym graczem
Po tym jak Yasotaro zapytał "no co? xd" odpisałeś najpierw "XD" które wszyscy wiemy co znaczy, następnie kobieta.

Jeżeli faktycznie istnieje taka piosenka i Yasotaro sobie to tak skojarzył - to według mnie reakcja odpowiednia. To tylko kick, delikatnie upomnienie. Nie warn, nie mute, nie kara która pozostawia ślad lub jest długo trwala.

W mojej opinii reakcja poprawna, a upomnienie w odpowiednim stylu. I na tym zamknąłbym temat.
To cię zaskoczę bo prowadziłem rozmowę z BaQuene, i żadne z tych co napisałem w dowodzie nie było kierowane do tego co napisałem wyżej gracz.A Najlepiej jak zawsze dla was zamknąć temat zamiast doprowadzić sprawę do końca.Z tym, że koleżanka nasza została okradziona na 20kk po czym przedstawiła dowody Yasotaro a on stwierdził, że SS'y to nie jest dowód.I od razu odpowiem na twoje pytanie, Czemu nie pisałem z nią na priv?Ponieważ nie ma /msg dla 3 osób.
#8
To jakoś marnie przedstawiasz dowody, bo z tego dowodu co wrzuciłeś idzie jedynie to wywnioskować w związku z czym, skoro dowód jest mocno okrojony a ty wprowadzasz tu jakieś nowe informacje to proszę o screeny całej rozmowy, bez tego zamykam z racji braku dowodów. Bo dla mnie dowód wrzucony przez ciebie znaczy tyle, ile napisałem w poprzedniej wiadomości.

P.S. Sprawa kradzieży na BaQuene to oddzielna sprawa więc czemu argumentujesz tym to, co zgłosiłeś na Yasotaro?
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#9
Nie porównałem kobiet do szmat, tylko wypowiedz Maltera do tekstu piosenki który cytował spade. Gdybym je porównywał to nie kickował bym Maltera skoro uważam ze jest to słuszne. W moim mniemaniu dalej uważam to za obraze, czekam na wypowiedz innych.
#10
(04-08-2020, 19:07)Visus19 napisał(a): To jakoś marnie przedstawiasz dowody, bo z tego dowodu co wrzuciłeś idzie jedynie to wywnioskować w związku z czym, skoro dowód jest mocno okrojony a ty wprowadzasz tu jakieś nowe informacje to proszę o screeny całej rozmowy, bez tego zamykam z racji braku dowodów. Bo dla mnie dowód wrzucony przez ciebie znaczy tyle, ile napisałem w poprzedniej wiadomości.

P.S. Sprawa kradzieży na BaQuene to oddzielna sprawa więc czemu argumentujesz tym to, co zgłosiłeś na Yasotaro?

Porównuje to z tą sprawą, ponieważ nie tylko moim zdaniem Yasotaro nie spełnia wymagań HELPERA na dowody o oszustwie na te 20kk stwierdził, że SS'Y to nie są dowody, więc trochę to dziwne od kiedy SS to nie jest dowód sprawy.I poczekaj na wypowiedź wyższej rangi czyli moderatora (Zamiast bronić kolegi).
Dziękuje i więcej się nie wypowiem na ten temat.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika