!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] HANDEL KONTAMI - WYSPAMI
#1
Information 
Cześć, rzucam propozycją dot. handlu kontami na serwerze, z racji że ostatnimi czasy obrót na serwerze związany z handlem kont jest dość duży i w ciągu jednego dnia widzi się kilka ogłoszeń, proponuje aby wprowadzić nowy temat w zakładce "Ogłoszenia graczy" i żeby gracz chcący sprzedać swoje konto lub wyspę właśnie tam wystawiał swoje ogłoszenie wraz z zdjęciami wyspy oraz najpotrzebniejszymi informacjami itd. Tym samym zabronić pisania na chat ogłoszeń dot. sprzedaży wyspy/konta.

Zaraz spadnie fala hejtu na mnie "Ale po co to?", "Komu to przeszkadza" itp - tworząc taki jeden zgrupowany post na forum pozwoli na to żeby każdy mógł się ogłosić i zainteresowany kupiec może sobie przeglądać oferty a tym samym skończą się pytania na serwerze "Kto ma na sell konto ze skinem" lub "Kto ma na sell wyspe 146x146

Chciał bym zaznaczyć że "Administracja nie ponosi odpowiedzialności i nie angażuje się w handel między graczami" - informuje o tym po to żeby przypomnieć że handel kontem odbywa się na waszą rękę i oszustwo związane z cofaniem e-mail lub innym nie znanym mi sposobem na oszustwo jest tylko waszym problemem. Zgłoszenie takiego faktu, nie pozwoli Ci na odzyskanie konta lub itemów. ***


Przykładowy wzór takiego ogłoszenia: (sprzedającego)

1)Nick na którym jest dana wyspa: Thafu
2)Rozmiar wyspy: 146x146
3)Data założenia wyspy: 13.06.2017r
4)Aktualny calc wyspy: 65000 pkt
5)Czy konto posiada skina?: TAK/NIE (ew. zdjęcie skina - jak widać)
6)Ile jest dni online: 18
7)Cena za to konto: 7.000.000
8)Czy konto posiada przypisany e-mail: TAK/NIE
9)Czy wyspa jest otwarta offline na zawsze: TAK/NIE
10)Czy wyspa posiada jakieś wady? np. Dużo mechanizmów: TAK/NIE
11)Zdjęcia wyspy:

Przykładowy wzór takiego ogłoszenia: (szukający/kupujący)

1)Jaki jest twój budżet: 7.000.000
2)Rozmiar wyspy jakim jesteś zainteresowany: 120x120
3)Konto ze skinem: TAK/NIE


Są to tylko przykładowe wzory które są tylko skierowane do kupujących i sprzedających wyspy z kontem - nie samo konto bez wyspy
W tych wzorach można coś jeszcze dodać lub odjąć, nie jest to gotowa forma do wstawienia na forum.


Myślę że pomysł fajny, ciekawy i na pewno zwolni chat od tych ogłoszeń a w końcu poruszy trochę forum bo ludzie będą sobie wchodzić i przeglądać ogłoszenia.
Odpowiedz
#2
Dobry pomysł!
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz
#3
I zagwarantuje nam trochę świętego spokoju od spamu na serwerze i pytań. Jak najbardziej za. Oby Kanapka uczynił powinność na forum.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz
#4
Swietny pomysl
Odpowiedz
#5
Visus nie ma problemu, plugin jest bo jest uzywany w skargach jak i w ub. Tylko ja bym to chcial obgadac w administracji.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#6
Bardzo chętnie, przedyskutujmy
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz
#7
Chcecie to róbcie, ale po co zakaz pisania o tym na czacie ? Po coś on jest jednak. Jak ma być zakaz ogłoszeń sprzedaży wysp to proszę o zakaz reklamowania wysp z zarabianiem. To to samo i na tym i na tym zarabia się na sky.
A za spam i tak jest mute a później ban.
Odpowiedz
#8
"Chcecie to róbcie, ale po co zakaz pisania o tym na czacie ? Po coś on jest jednak."

Häää, sprawdzilem nawet teraz regulamin i nie mamy zakazu jesli chodzi o temat handlowania wyspami.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#9
Tu nie chodzi o zakaz handlowania wyspami, tylko o pisanie o tym na czacie, żeby nie bylo tego spamu bez przerwy, a zarazem zminimalizowania scamów. Ponieważ coraz częściej sprzedaja ludzie konta tylko po to, żeby cofnąć emailem i oscamować, a na forum by to było bardziej widoczne i widoczne bez przerw dzieki temu bylaby możliwość tego, że ludzie by nie ryzykowali oraz niebyłoby niedociągnięć.
Odpowiedz
#10
Racja, zobacze czy z tym pluginem cos zdzialam
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika