!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] PROŚBA O DRUGĄ SZANSĘ :)
#11
Serio? Inni udawali, że się zmienili i pisali po poł roku lub więcej, nie za szybko.
PS. Jestem na nie Smile
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#12
(08-10-2019, 18:18)Marsu napisał(a): Serio? Inni udawali, że się zmienili i pisali po poł roku lub więcej, nie za szybko.
PS. Jestem na nie .
Ale ja prosze o to teraz... poza tym myslisz ze ludzie zmieniają sie po czasie ok. Pół roku?.
Moim zdaniem nie.
#13
Możesz sobie przecież grać na koncie Baquene nikt Ci nie zabrania Wink

Dostałaś ostrzeżenie, w którym Ci powiedzieliśmy, że grozi ci perm mute. Co zrobiłaś zaraz po tym? Chciałaś zmienić ip, zrobić sobie nowe konto naśmiewające mnie i obrażać mnie na nim. Brawo, gratulacje pomyślunku jeżeli to ci pierwsze przyszło na myśl po dostaniu ostrzeżenia o permmucie. Serio pomyśl czasem trochę.

Mówisz, że bardzo żałujesz tak? A przypomnij mi jaka była pierwsza rzecz co zrobiłaś po dostaniu mute? Serdeczne życzenia o degradzie Smile))

Nie dostaniesz unmute na tym koncie.
#14
(08-10-2019, 18:30)Sariel napisał(a): Możesz sobie przecież grać na koncie Baquene nikt Ci nie zabrania Wink

Dostałaś ostrzeżenie, w którym Ci powiedzieliśmy, że grozi ci perm mute. Co zrobiłaś zaraz po tym? Chciałaś zmienić ip, zrobić sobie nowe konto naśmiewające mnie i obrażać mnie na nim. Brawo, gratulacje pomyślunku jeżeli to ci pierwsze przyszło na myśl po dostaniu ostrzeżenia o permmucie. Serio pomyśl czasem trochę.

Mówisz, że bardzo żałujesz tak? A przypomnij mi jaka była pierwsza rzecz co zrobiłaś po dostaniu mute? Serdeczne życzenia o degradzie Smile))

Nie dostaniesz unmute na tym koncie.
Po 1: na koncie Ariel Cie nie obrażałam.moj drogi. Nic złego tam tez nie odwalałam. Po 2: Bardzo ale to bardzo mnie nie lubisz wiec to było pewne że ty będziesz robił wszytsko żebym nie dostała tego un muta. Po 3: Tak, żałuje. Pozdrawiam kochaniutki❤
#15
NIe obrażałaś?

[21:40:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? Ariel ? i ten jakis dupek sariel cyz jak mutam bylo
#16
(08-10-2019, 18:41)Sariel napisał(a): NIe obrażałaś?

[21:40:52] [Client thread/INFO]: [CHAT]  ? Ariel ? i ten jakis dupek sariel cyz jak mutam bylo

Widze że jesteś nieźle przygotowany. No nooooo gratulacje ze chcialo ci sie tego szukac? a tak w ogole jesli to jest obrazanie to fajnie. Ale z tobą lepiej sie nie kłócić. Pozdrowionka????
#17
Nie bedziesz sie kłócić bo nie masz argumentów proste.

NIe musiałem tego szukać bo w ten sam dzień kiedy to pisałaś wysłałem to na grupe administracji.

Taka prawda ośmieszasz się mówiąc, że nic nie zrobiłaś bo myślisz, że mnie wtedy na serwerze nie było, aż do momentu kiedy pokazuje Ci dowód i nagle kończysz temat bo nie masz jak na to odpowiedzieć.
#18
(08-10-2019, 18:50)Sariel napisał(a): Nie bedziesz sie kłócić bo nie masz argumentów proste.

NIe musiałem tego szukać bo w ten sam dzień kiedy to pisałaś wysłałem to na grupe administracji.

Taka prawda ośmieszasz się mówiąc, że nic nie zrobiłaś bo myślisz, że mnie wtedy na serwerze nie było, aż do momentu kiedy pokazuje Ci dowód i nagle kończysz temat bo nie masz jak na to odpowiedzieć.

Dobrze wiedziałam że byles na serwerze. I ja sie osmieszam tak? Jestes naprawde zlaosny sariel. Chyba nie wiesz co to osmieszanie. Prawda nie mma argumentow wiec nie bede sie klocila. Ale nie tylko dlatego ze nie mam argu.entow ale dlatego, że z toba lepiej sie ni klocic bo tak czy inaczej uznasz ze albo sie z ciebie smieje albo cie wyzywam. Proste? Proste.
#19
(08-10-2019, 18:18)Marsu napisał(a): Serio? Inni udawali, że się zmienili i pisali po poł roku lub więcej, nie za szybko.
PS. Jestem na nie Smile

Sory, że się wtrące, ale Mars uważam jednak, że każdy jest inny i w innym momencie może zacząć żałować tego co zrobił, więc moim skromnym zdaniem to niestety chyba nie jest argument ¯\_(ツ)_/¯
#20
Powiedzmy sobie prawde, iz Mars czasami nawet sam nie wie co mowi. Sorka Mars XD....

Jest jeden uklad, chwilowo czekam na Sariela, czy sie na ten deal zgodzi
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika