!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] UnBan
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: EromeliK
Za co zostało zbanowane?: Dostałem bana prawdopodobnie bana za Handel PSC. Lecz nie wiem jak to się stało. Jest to jakaś pomyłka. Jakiś okres czasu temu miałem taki sam problem. Proszę o pomoc.
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Nie wiem.
Byleś już przedtem karany?: Tak ,była to pomyłka która została wyjaśniona.
Czemu prosisz o odbanowanie: Spędziłem bardzo dużo czasu na rozgrywce na tym serwerze. Znam bardzo dużo ludzi. Serwer jest bardzo miły do grania. Nie chcę opuszczać na nim gry z powodu jakiejś pomyłki. Jestem bogatym dzieckiem rodziców. Nie miałbym powodu sprzedawać konta. 
#2
Ale kłamiesz dostałej bana za próbę handlu PSC i szybko kupileś UB zanim blokada została na ciebie nałożona. A po jakimś czasie dostałeś kolejne bana za to samo i teraz masz blokadę na sklep, więc UB nie dostaniesz.
#3
Niestety, musze sie z Sarielem zgodzic. Za handel PSC dostaje sie blokade do sklepu www, a to ze unbana kupiles to miales farta.
Czemu popelniles 2 raz ten sam blad? Mogles grac z zablokowanym sklepem ale bys gral. A teraz juz nie pograsz.


Zamykam i odrzucam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika