!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Zarabianie na skórze
#11
Ale przepraszam bo nie rozumiem, gdzie miały by być te sklepy ?

u graczy na wyspach
#12
(07-03-2018, 20:25)point547 napisał(a): u graczy na wyspach

No to jeśli gracz zdecyduje się ustawić darmowy sklep, to może to zrobić. Cały czas istnieje taka możliwość.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
#13
(07-03-2018, 20:25)point547 napisał(a): Ale przepraszam bo nie rozumiem, gdzie miały by być te sklepy ?

u graczy na wyspach

Ale niektórzy gracze mają już takie "free sklepy" więc to nie jest nic nowego. Po za tym jest to temat nie związany z tym wątkiem, załóż nowy.
#14
(07-03-2018, 20:13)EniNova napisał(a): fakt jest taki ze komus poprostu to przeszkadza ze ktos wydal realnej kasy okolo tys euro no ale co to temu komus musimy tu tak zrobic aby ten ktos nie mial takich wielkich zarobków przeciez. w takim razie jak dla mnie i dla innych graczy to jest z leksza oszustwo bo kupujesz produkt ktury po zakupie jest malo wydajny.jak dla mnie to jest dziwne.

(07-04-2018, 09:31)point547 napisał(a): ale róbcie co chcecie i tak administracja ma wieksza reke.


wiedz jak chcecie aby skóra byla tansza to tez napewno tak bedzie.ja juz sie tu nie mam zamiaru wypowiadac.
#15
(07-03-2018, 20:09)point547 napisał(a): Witam. taka moja propozycja jesli cena ma sie zniżyć  to co sądzicie gdyby pare typów zarobku dla graczy na wyspach bylo by darmowe?
chodzi mi np kaktusy trzcina itp beda dla kazdego gracza popros tu za darmo? pozdrawiam

To jaki sens wtedy miałaby być budowa tych zarabiarek skoro miałyby być przymus oddawania kaktusow za darmo.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#16
Co komu te skóry przeszkadzają, jest dobrze tak jak jest teraz, a to że co niektórzy mają z tego zarobek to tylko dlatego że zainwestowali w coś, w prawdziwym życiu też tak jest, jeżeli chcecie wprowadzić komunizm, proszę bardzo, ale to działa tylko na papierze.
[Obrazek: T0cASkc.gif&key=2c1170129d998d5d4946f828...e385d41ae8]
#17
Powiem tak Szybki111PL,

gdybym nie powiedzial gandzie kiedys zeby zmiejszyl cene skory z 2k na 1k za 100 to bys mi tez znowu napisal ze "komunizm"? chcemy zmiejszyc cene zeby bylo dalej oplacalne - Wedlug mojego zdania.

Wiec nie wal mi tutaj z komunizmem bo tez tego nie popieram. Tylko niestety ja mysle ze trzeba cos zrobic (ale po troszku a nie na gwalt).
[Obrazek: why.png]
#18
jak dla mnie dla januszy wystarczą kaktusy i trzcina
jak gracze chcą zarabiać to według mnie powinny postarać się a nie pisać tylko na czacie "kto ma zarabiarke?"  "kto da donate na (tu propozycja)"
mars argumentował że system prac będzie niszczył klasyke serwera
a jaki klasyczny serwer wprowadza system zarabiarek gdzie nikt nie stara się aby zarobic tylko korzysta od innych?
#19
ja bym zrobil na waszym miejscu ankiete gdzie gracz ma 1 miejsce na odpowiedz cos takiego

czy skóra ma byc tansza w skupie?

 TAK                       NIE


gdyby skóra tak miala by niszczyc ta ekonomie servera to dziwne dlaczego jest coraz wiecej graczy tutaj.

ja tez bym tak chcial sobie cos ustawic pod siebie np. aby szlo sprzedawac na skupie pieczone mieso albo redstone
#20
Albo potraktować skup skóry jako eksperyment i usunąć. Kiedyś skóry nie było i też było dużo graczy, więcej niż aktualnie.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika