!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#4
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Ludwik12

Wiek: 19

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: gram w piłkę ręczną hobby'stycznie już ponieważ 3 lata temu reprezentowałem mój klub Vive Tauron Kielce(mogę wysłać zdjęcia potwierdzenia) lubię pograć w dobrą grę, minecraft cały czas czymś zaskakuje wiec i tutaj spędzam dużo czasu, lubię majsterkować przy komputerach jak i rzeczach bardziej manualnych.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? na tym serwerze gram bardzo długo dokładnie nie pamiętam ale moja wyspa została utworzona  w 2013.04.27 o godzinie 15.10 a wiec jeden z zapewne najdłużej aktualnie grających graczy, oraz na serwerze jestem codziennie bardziej w godzinach od 17

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? jestem w stanie być aktywny na pewno na ts3 jeśli będzie potrzeba to i Discorda ogarnę Big Grin

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? nie raz zgadywałem się z administracją odnośnie pomocy jednak za dużo też z nimi nie przepisałem, uważam że bardziej na plus niż neutralny.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? jako iż gram już od co najmniej 6 lat to chcę spróbować rozwinąć się na serwerze. znam serwer na wylot jacy graczy byli jacy sa i jacy będą ludzie na serwerze sa dosyć podobni do siebie, a więc z każdym i każdemu jestem w stanie pomóc i udzielić swojego doświadczenia na serwerze jak i administracji która raczej nie wszystko spamięta a dodatkowa doświadczona osoba z serwera zawsze się przyda.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? dosyć kontrowersyjne pytanie Big Grin na pewno ponad połowę inwestuję w działki i mieszkanie(mam z tym styczność wiec wiem to i owo) na pewno chciałbym zakupić swoje wymarzone autko  chevrolet camaro 2018r ZL1 :Big Grin  lecz najpierw trzeba zapewnić sobie przyszłość dopiero potem luksusy :Smile    potem zostawić sobie jakiś wolny i nie zainwestowany grosz na życie żeby np kupić svipa na serwerze który daje fajne pomocnicze opcje.  

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? chciałbym by ludzie przestali siać do siebie nienawiść (a w pytaniu było jako pierwsze tak więc to jest dla mnie najważniejsze) 


CZAS START :3


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019 - przez Ludwik12 - 09-01-2019, 11:55

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika