!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#7
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Dreeamurr

Wiek: 14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubie grać w gry, jeździć rowerem (Do chińczyka) XD , czasami uczę się programować , ale i często przesiaduje na Messengerze gdzie pisze z grupką przyjaciół. Chodziłem też 6 lat do szkoły muzycznej i grałem na akordeonie , teraz uczę się grać na pianinie. Mam też kota i psa z którym codziennie chodzę na spacery. Czasem też rysuje na tablecie graficznym.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na koncie Dreeamurr od około miesiąca ( Na miki0pl Grałem od bardzo dawna  )  Na serwie przesiaduje około 3 godziny, czasami mniej, czasami więcej ale myślę że  mógłbym poświecić ponad godzinę dziennie na pilnowanie graczy, ale na pewno zdarzały by się dni
kiedy w ogóle by mnie nie było, ale to chyba normalne Smile

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Tak, Sam mam swój serwer Discord na którym jest prawie 40 osob, a TSa też mam

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Nie jestem w stanie ocenić, ale myślę że dobry 

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Na serwie widziałem wielu graczy którzy się wyzywają, trzeba zachować porządek na serwerze i budować dobry klimat, aby zachęcić więcej osób do grania na serwerze
Jestem osobą raczej spokojną i nie lubię konfliktów 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Myślę że kupiłbym dom, część bym zainwestował, A resztę oddał bym na cele charytatywne, bo wole sam sobie na coś zapracować - nie lubię ktoś daje mi gotowca 

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz żeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)?
Postarał bym się załatwić jeszcze ciastka dla tych graczy,  jak by mi się nie udało to dał im inny słodycz Wink

Pozdrawiam
Dreeamurr


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Mai 2019 - przez Dreeamurr - 04-23-2019, 17:11
Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez natarmen - 04-30-2019, 16:29

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika