!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Maj 2019
#3
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: xxforest113

Wiek:14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: lubię grać w gry szczególnie GTA 5 ale też lubię grać w mc gram już od 8 lat po za tym lubie słuchać muzyki i jeździć na rowerze

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? : na waszym serwerze gram już  od dawna lecz nie pamiętam starego konta miałem długą przerwe od waszego serwera lecz teraz wracam i gram codziennie 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? tak oczywiście 

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? nie mam żadnego kontaktu lecz mógłbym go nabrać 

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Ponieważ myślę że sprawdził bym się w tej roli po za tym nie lubię osób nie uczciwych i osób które wyzywają i niszczą innym zabawę 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? na pewno części pieniędzy oddał bym na cele charytatywne a z co miałbym zrobić z resztą to już bym sie zastanawiał lecz pewnie zostawiłbym na czarną godzinę

Masz 3 graczy ktorzy dostali od ciebie po 1 ciasteczku, nagle dochodza 2 dodatkowych graczy, co zrobisz zeby zaspokoic sytuacje (nie masz juz wiecej ciasteczek)? : Mówię im że ciasteczka się skończyły i szukam innych rzeczy które bym mógł im podarować zamiast ciasteczek


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Mai 2019 - przez xxforest113 - 04-23-2019, 15:47
Rekrutacja na range HELP Maj 2019 - przez natarmen - 04-30-2019, 16:29

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika